Battlefield 5 War Stories Modu Fragmanı Karanlık ve Duygusal Bir Tona Sahip

Battlefield 5 War Stories Modu Fragmanı Karanlık ve Duygusal Bir Tona Sahip
Güzel...ve huzursuz

Battlefield V'nin Multiplayer ve Battle Royale modlarına çok fazla dikkat çeken MicrosoftE3 2018'deki basın toplantısında oyunun öykü modundan biraz daha fazlasını sergiledi. Teaser çok kısa oldu, ama Dünya Savaşı sırasında belirlenen oyunun atmosferini ve tonunu canlandırmada uzun bir yol kat etti. Aşağıdaki videoda izleyebilirsiniz.

Norveç'te seslendirme özelliği taşıyan video, Alman işgali sırasında hayatta kalmak için savaşan genç bir Norveçli askerin hikayesine bir bakış. Nordlys Campaing Story modunu oluşturan “Savaş Öyküleri” nden biri olacağını biliyor olsak da, bu kampanyaya hükmedecek olan karanlık, duygusal, hayatta kalmaya benzer bir atmosfer hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

EA ayrıca, 9 Haziran'da düzenlediği basın toplantısında Nordlys Campaing Story moduna kısa bir bakış attı. Battlefield V'nin ortak çalışma modunda da oynanabilecek olan hikaye modu, iyi bilinenler yerine "oyunculara yabancı olmayan" hikayelerini anlatacak ki bu hikayeler Battlefield 1942'de olanlara benzeyecek.
 

Hemen Battlefield V satın almak için tıklayın!