Battlefield 2042’de Görmek İstediğimiz 3 Klasik Harita

Battlefield 2042’de Görmek İstediğimiz 3 Klasik Harita
Geçen haftalarda Ripple Effect, Battlefield 2042’nin eski çok oyunculu haritalarının gözden geçirilmiş versiyonlarının oyuna bir mode olarak dahil edileceğini açıkladı. Biz de hayranların çok sevdiği ve Battlefield 2042’de görmek istediğimiz 3 klasik haritayı tanıttık.

Geçen haftalarda Ripple Effect (eski adıyla DICE LA), Battlefield 2042’nin eski çok oyunculu haritalarının gözden geçirilmiş versiyonlarının oyuna bir mode olarak dahil edileceğini açıkladı. Ripple Effect’in genel müdürü Christian Glass, EA yayınında Battlefield 2042’de, oyunculara tanıdık gelecek bazı yerlerin görülebileceğini söyledi. Hangi mode’da olacağını henüz bilmesek de 22 Temmuz’da EA’nin başka bir yayınında görmeyi tahmin ediyoruz.

Glass’in açıkladığı bir diğer şey de Battlefield 2042’de üç ana mode olacak olması: 128 oyuncunun bütün gücünü ortaya koyacağı Warfare seçeneği, battle royale benzeri Hazard Zone (Tehlikeli Bölge) ve Ripple Effect’in açıkladığı klasik haritalar.

Bununla birlikte, hayranların çok sevdiği ve Battlefield 2042’de görmek istediğimiz 3 klasik haritayı tanıttık.

1) Karkand 


FOXNGAME

Strike at Karkand’ın Battlefield 2042’nin kaotik ortamına rahatlıkla uyacağını düşündüğümüz için bu klasik haritayı görmek isteriz. Büyük bir şehir olarak betimlenebilecek bu harita, Battlefield oyununda son derece popülerdi. Oyuncuların rakipleriyle sokakta, alışveriş merkezlerinde ve binaların arasında çarpıştığı Karkand, Battlefield’ın yıkıcı ruhunu tam anlamıyla gözler önüne seriyor.

2) Operation Outbreak


FOXNGAME

Bu harita karşımıza Battlefield 4’te Community Operations eklenti paketinde çıkmıştı. Bu haritanın yapısı ve içeriği tamamen topluluk oylarıyla belirlenmişti. Operation Outbreak kesinlikle Battlefield 2042’de görmek isteyeceğimiz bir harita. İçinde antik çağdan kalma binaların ve terk edilmiş bir şehrin olduğu egzotik bir ormandan oluşuyor harita. Oyuncuların zamanında elleriyle yaptığı bu harita geri gelirse kesin bir nostalji havası yaratabilir.

──────────────────────────────────────────

► Battlefield 2042 Sistem Gereksinimleri

──────────────────────────────────────────

3) Wake Adası


FOXNGAME

Bu biraz bariz bir seçenek çünkü tüm Battlefield tarihinde en çok bilinen harita Wake Adası. O yüzden klasik haritalar geri gelecekse, bu harita Battlefield 2042’ye girmeyi hak ediyor. Bilmeyenler için Wake Adası, Guam ve Honolulu arasında, hava üssünün olduğu bir ada. Adanın “O” şekli, bir harita için mükemmel. Bu haritada oyuncular teknelere, uçaklara ve kara araçlarına binebilir ve rakiplerine doğru adanın bir ucundan diğer ucuna ateş edebilirler. Battlefield’ın en büyük haritası olmayabilir ama serinin en keyif haritalarından birisi olduğu kesin.

İndirimli Battlefield 2042 Satın Almak için Tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.