Battlefield 2042 Açık Betası Beklentileri Karşılıyor Mu?

Battlefield 2042 Açık Betası Beklentileri Karşılıyor Mu?
Battlefield 2042 açık betası hakkında oyuncu topluluklarının görüşlerini ve ilk izlenimlerini sizler için bir araya getirdik.

Battlefield 2042 açık betası 6 Ekim tarihinde oyuncuların önüne sunuldu. Daha önce de içerikleri hakkında konuştuğumuz 2042, açık betada oyuncuların beklentilerini karşılıyor mu? Ve ilk izlenimleri nasıl? Oyunun açık betası fragman çıktığından beri oyuncularda büyük bir beklenti yaratmıştı. Köklü bir seri olan ve azımsanamayacak kadar fazla bir hayran kitlesine sahip olan oyun, bilinen ve sevilen eski Battlefield tadını oyunculara verebilecek mi?  Açık betaya gelen yorumların bir kısmı oyunun iyi olduğunu söylerken diğer bir kısmı da pek iyi olduğunu söylemiyor. Bu yorumları gelin beraber inceleyip, oyuncuların beklentisinin ne kadar karşılandığını görelim.

Oyuncu Topluluklarının BF 2042 Açık Beta Hakkındaki Görüşleri & Beklentiler Karşılanıyor mu?

Popüler oyuncu toplulukları Battlefield 2042’nin açık betasını erkenden deneyip görüşlerini ve oyunun beklentileri ne kadar karşıladığını belirttiler.

♦ PC Gamer

PC Gamer’ın oyunu test eden çalışanı Morgan Park Battlefield 2042’yi eğlenceli bulduğunu ve açık betanın iyi olduğunu söyledi. Bunun sebebinin açık betanın kendisini BF3 ve 4 zamanına götürdüğü için olduğunu da belirtti. Oyundaki silahların özelleştirilmesi ve silah oynanışının güzel olduğunu yüceltirken PC Gamer, oyunun hâlâ asıl şeklini alamadığını da kabul etti.

──────────────────────────────────────

► Battlefield 2042 Crossplay Ayarları

──────────────────────────────────────

♦ Gamespot

En eski oyun haberi sitelerinden biri olan Gamespot, oyunu test eden çalışanları David Ahmadi’nin beta testi üzerindeki yorumlarının, “bayağı iyi” ve “eğlenceli” olduğunu söylüyor.

David’in detaylı yorumları ise şöyle; “Oyundaki savaş mekanikleri canlı hissettiriyor ve resmen adrenalin dolular. Call of Duty serisi dışında savaşın daha sakin olduğu oyunlar da oynadım ve Destiny 2 bunlardan biriydi. Battlefield 2042’deki hızlı ve enerjik savaşa geçtiğimde bu beni gerçekten çok güçlü hissetirdi. Oyuna yeni gelen karakter sınıfları da beni farklı silah donanımlarıyla deneysel bir yaklaşıma itti ve bunu çok sevdim.

♦ Dexerto

Sitenin yazarı Brad Norton, açık beta için lafını esirgemedi. Hatta bunun ile ilgili yazdığı yazıda yapımcı firma EA’in bir ertelemeye ihtiyaç duyabileceğini söyleyecek kadar sorun yaşamıştı. Oyun ona ne kadar üst seviye anlar da yaşatmış olsa da görsel buglar ve dengelenmemiş ses gibi bir sürü sorunla karşılaştığını belirtti. Brad aynı zamanda oyunun bu sorunlarının Kasım ayında çıkış yapabileceğini engelleyeceğini söyledi.

Battlefield 2042 açık betası hakkında oyuncu toplulukları tarafından yapılan bazı eleştirileri ve yorumları beraber inceledik. Güzel olduğunu söyleyenler olsa da hâlâ bazı sıkıntıların olduğunu da öğrendik. Henüz açık betada olduğundan bu tarz sıkıntıların olması gayet doğal. Yapımcıların Kasım ayında oyunu çıkarttıklarında bu sorunların büyük çoğunluğunun çözüleceğini düşünüyor ve umuyoruz. Battlefield 2042 ile ilgili daha fazla bilgi edinmek ve yeniliklerden haberdar olmak için takipte kalın!


İndirimli Battlefield 2042 satın almak için tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.