Battlefield 2042 Açık Beta Tarihleri

Battlefield 2042 Açık Beta Tarihleri
Battlefield 2042 açık beta ne zaman çıkıyor? Battlefield 2042 açık betaya nasıl kayıt olunur? EA ve DICE işbirliğiyle hazırlanan Battlefield serisinin son oyunu hakkında bilmeniz gereken her şey makalede yer almaktadır.

Battlefield 2042 Güncel Açık Beta Erken Erişim 


Battlefield 2042 açık beta erken erişim tarihi 22 Eylül olarak belirlendi. Geliştiriciler, oyunu ön sipariş verenlerin önce oynayabileceğini doğruladı, eğer oyunu önceden sipariş ettiyseniz muhtemelen açık betanın başlamasından birkaç gün önce kapalı betaya erken erişim elde edeceksiniz. Oyun sadece yeni nesil bir sürüm olmaktan ziyade çok platformda mevcut olacak. Oyuncular PC, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X/S platformları için mevcut kopyaları bulacaklar.

BF 2042 açık betaya %24 ön sipariş indirimi ile ulaşmanın tek adresi Foxngame. Linke tıklayarak ucuz Battlefield 2042 satın alabilirsiniz: https://www.foxngame.com/battlefield-2042


Battlefield 2042, serinin altıncı oyunu olarak 9 Haziran’da yayınlanan bir fragmanla resmen tanıtıldı. Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen E3 2021 konferansında Microsoft'un Xbox ve Bethesda Games Showcase'inde oyunun fütüristik savaş silahları, kasırga ve kum fırtınaları gibi gerçek zamanlı yıkıcı hava koşulları ve aynı anda 128 oyuncuyu destekleyen devasa haritaları; oyuncuları neyin beklediğinin bir göstergesi olarak oynanış videosunda kısa da olsa yayınlandı. EA ve DICE, en yeni PC ve konsol donanımını kullanan, benzersiz oyun özellikleriyle oyunculara bambaşka bir deneyim sunmayı hedefleyen Battlefield 2042’yi, 22 Ekim 2021 tarihinde oyuncularla buluşturmayı hedefliyor.

──────────────────────────────────────────

► Battlefield 2042 Sistem Gereksinimleri

──────────────────────────────────────────

Battlefield 2042 Açık Betaya Nasıl Kayıt Olunur?

Battlefield 2042 açık beta hakkında EA, web sitesinde, "Evet, lansmandan önceki aylarda, tüm platformlardaki tüm oyuncuların erişebileceği bir Açık Beta'ya ev sahipliği yapacağız." duyurusunda bulundu.Önceki Battlefield oyunları için açık beta erişimi ön siparişlere bağlanmıştı. Battlefield 2042’nin üç sürümünden herhangi birini ön sipariş verirseniz, açık betaya ücretsiz olarak erken erişim sağlayabileceksiniz. Bu günlerde birçok beta belirli platformlarla sınırlı kalıyor ancak Battlefield 2042 için durumun böyle değil. Tüm platformlar aynı anda erişime sahip olacak. Ayrıca yayıncı şirket, 22 Temmuz’da tüm detayları ortaya çıkarabilecek bir EA Play Live etkinliği düzenliyor.

Battlefield 2042 PC, PS5, Xbox Series S/X, PS4 ve Xbox One için çapraz oyun desteğiyle birlikte piyasaya sürülmesi planlanıyor.


İndirimli Battlefield 2042 Satın Almak İçin Tıklayınız!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.