"Assassin's Creed Syndicate" Bu Hafta Epic Games Mağazasında Ücretsiz Olacak

"Assassin's Creed Syndicate" Bu Hafta Epic Games Mağazasında Ücretsiz Olacak
Artı, freebies fırsatını kaçırmayın.

Epic Games Store'un haftalık ücretsiz oyunları 2020'ye kadar devam ediyor ve şu anki ücretsiz oyun grubu - Kingdom Come: Deliverance ve Aztez - şimdi mevcut. Ancak Epic, hangi oyunların yerini alacağını da açıkladı. Yaklaşan freebies, sıra tabanlı bir strateji ve dijital kart oyunu olan Faeria ve Ubisoft'un uzun süredir devam eden serilerinde Londra merkezli giriş olan Assassin's Creed Syndicate. Geçen hafta, sadece Faeria yaklaşan bir freebie olarak ortaya çıktı.. Her iki oyun da 20 Şubat Perşembe günü saat 08.00 PT / 11.00 ET'de talep edilebilecek. Hiç Epic'ten ücretsiz bir oyun talep etmediyseniz, tek ihtiyacınız olan bir hesap oluşturmaktır. Bir oyunu talep ettikten sonra, sonsuza dek kütüphanenizde olacak.

2015 yılında piyasaya sürülen Assassin's Creed Syndicate, Ubisoft'un her yerde bulunan açık dünya aksiyon serisinde bir ana hat girişidir. Viktorya dönemi Londra'da gerçekleşir ve Templar Düzeni'ni takip etmek için ikizleri Jacob ve Evie Frye'ye yıldız verir. Syndicate, franchise'ın orijinal oyun stilini koruyan son oyundu. Serinin en yeni oyunları olan Assassin's Creed Origins ve Assassin's Creed Odyssey rol yapma mekaniğine yöneldi.

İndirimli Assassin's Creed Syndicate satın al, en uygun fiyat ve satış sonrası tam destek garantisi.

Faeria, orman inşa etmekten gölleri doldurmaya kadar güverteler inşa ettiğiniz ve haritayı savaşırken şekillendirdiğiniz dijital bir kart toplama strateji oyunudur. Oyun 100 saatten fazla solo içeriğin yanı sıra kooperatif görevleri ve bulmacaları da içeriyor. Güverte inşa becerilerinizi başka bir oyuncuya veya AI'a karşı test etmek için Pandora adı verilen bir taslak modu bile var. Faeria ayrıca oyun içi bir turnuva modu ve düzenli e-spor yarışmalarına sahiptir.

Faeria'da, tüm kartların kilidi mikro işlemlerden ziyade oyun oynayarak açılabilir ve 300 kartın tümü 50 saatten daha kısa sürede kazanılabilir. Oyun ayrıca geniş bir DLC yelpazesine sahiptir ve her güncelleme ek kartlar, kozmetikler ve daha fazlasını oyuna ekler.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.