Armadillo Rammus'un Ulti Animasyonu Değişiyor

Armadillo Rammus'un Ulti Animasyonu Değişiyor
Riot Games oynanış baş tasarımcısı tarafından paylaşılan bir gönderide Rammus'un ulti yeteneğinin yeni animasyonu paylaşıldı. Bu da bize Rammus'un yetenek kitinde bazı değişiklikler alabileceği fikrini gösteriyor.
League of Legends 11.2 yamasıyla birlikte, oyuna pek çok güncelleme getirmeyi ve oyundaki bazı ayarları dengelemeyi hedefliyor. Riot Games, LoL ’ün dost canlısı şampiyonlarından "Armordillo" olarak bilinen Rammus için yepyeni bir üst düzey yeteneğin yanı sıra, kitinde pek çok değişiklik yapacağını duyurdu. Aynı zamanda Aatrox, Darius ve Akali gibi şampiyonlar da yetenek kitlerinde bazı zayıflatmalar uygulanacak. League of Legends'ın baş oyun tasarımcısı Mark "Scruffy" Yetter, yakın zamanda gönderdiği bir Twitter gönderisinde Rammus'un yeni ulti animasyonunu gösterdi. Riot Games, 15 Ocak'taki blog gönderisinde kitiyle ilgili bazı yaklaşan detaylardan da bahsetti. Ancak, değişikliklerinin League of Legends 11.2 yaması ile mi yoksa ondan sonraki güncelleme olan 11.3 yaması ile mi vadiye gelecek henüz bilinmemekte.
 

League of Legends, Yeni Şampiyonu Viego'yu Gösterime SunduRiot Games, League of Legends ‘ta çok yönlü bir seçenek haline getirmek için yeni Rammus değişikliklerini getirmeyi hedefliyor. Yetenek kiti eskisinden daha fazla oynanış seçeneğine sahip olacak ve artık tek boyutlu bir şampiyon olarak kalmayacak. Bu sayede oynanış ve çeşitlilik açısından sihirdarlara daha fazla imkân tanınacak.► Hemen indirimli LoL RP satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.