Apex Legends'a Sezon 9'da Titanfall Esintileri Gelebilir

Apex Legends'a Sezon 9'da Titanfall Esintileri Gelebilir
Yeni sezonda Apex Legends'i yeni sürprizler bekliyor. Geliştiricilerin yaptığı açıklamaya göre Apex Legends Sezon 9 için Titanfall esintileri planlamaları yapılıyor. Detaylar makalede yer almaktadır.
Respawn cephesinde Apex Legends için gelişmeler devam ediyor. Apex Legends aslında Titanfall serisini baz alan bir oyundur fakat oyunun Battle Royale tarzı ve mekanikleri, oyunu Titanfall'dan oldukça ayırmaktadır. Son zamanlarda Apex Legends'in Titanfall'dan esinlenilerek yapıldığını bilen oyuncuların sosyal medya ve topluluk sayfalarında istek, öneri veya şikayet olarak paylaşımlarda bulunduğu görülmektedir. Oyuncular, oyunda daha çok Titanfall esintileri olması gerektiğini düşünüyorlar. Hayranların oyun hakkındaki bu düşünceleri ise geliştiricilerin dikkatini çekmiş olacak ki, bu konuda bir konferans düzenleyerek bilgilendirme sağlandı.

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────

► Apex Legends'e Yeni Chinatown Market Kostümleri Geliyor

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────

Apex Legends ve Titanfall Esintileri

Kısa bir süre önce düzenlenen bir konferansta Apex Legends oyun direktörü açıklama sağladı. Grenier yaptığı açıklamada Apex Legends'in 9. Sezonu için özel planları olduklarını ve Titanfall esintilerinin daha çok yer alacağını belirtti. Konferans'ın devamında tekrardan hatırlatmak istediğini vurgulayarak Grenier şu sözleri söyledi;
 
Titanfall hayranları için 9. sezonu beklemelerini tavsiye ediyorum. Apex Legends'in 9. sezonu için gerçekten harika şeyler planladık.

Apex Legends'in ilk çıkış yaptığı andan itibaren, oyuna daha fazla Titanfall esintilerinin geleceği konusunda söylentiler yer alıyordu. Respawn bu konuda açıklama yaparak dev robotların Apex Legends'in içerisinde anlamsız olacağını belirtti. Hayranlar ayrıca yeni bir Titanfall oyunu da beklediklerini dile getirdikten sonra EA Games konu hakkında açıklama yaparak, bu durumun tamamen Respawn'a kalmış olduğunu belirtti. Serinin ikinci oyunu olan Titanfall 2 için ise EA, oyunun beklediklerinden daha az satışı sağlandığını söyledi. Bunun nedeninin ise o dönem belirlenen lansman tarihinin yanlış seçilmesi ve zaman aralığında çıkış yapan belirli AAA oyunların bulunması olabilir.

► Hemen indirimli Apex Legends Coins satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.