Apex Legends Yeni War Games Etkinliği Geldi

Apex Legends Yeni War Games Etkinliği Geldi
Apex Legends cephesinde gelişmeler devam ediyor. Oyuna yeni dahil edilen Apex Legends War Games etkinliği ile birlikte yeni oyun modlarını deneyebilirsiniz. Modlar sınırlı süre için erişilebilir olacak. Detaylar makalede yer almaktadır.
Son zamanların popüler battle royale oyunu Apex Legends, War Games etkinliğini başlattı. Geliştirici şirket tarafından yayınlanan bir fragmanla tanıtılan etkinlik, tarihler 13 Nisan’ı gösterdiğine oyuna dahil oldu. Birçok sınırlı süreli oyun moduyla gelen War Games etkinliği ayrıca oyuncular için yeni kozmetik eşyaları da beraberinde getiriyor. Görev aracılığıyla veya Apex Legends Coins satın alarak kozmetik eşyalara erişebilirsiniz.

─────────────────────────────────────────────────

► Apex Legends'a Sezon 9'da Titanfall Esintileri Gelebilir

─────────────────────────────────────────────────

Apex Legends'in Yeni Etkinliği War Games

Bugün itibari ile başlayan War Games etkinliği belirli tarihler arasında yeni oyun modlarını denemenize izin verecek ve çeşitli kozmetik ürünleri ve kostümleri kazanma şansınız olacak. Sınırlı süreli oyuna dahil edilen modların en çok rağbet göreni ise ilerleyen tarihlerde Apex Legends’a tekrar gelebilir ancak bu bilginin bir kesinliği yoktur. Aşağıdaki videodan tanıtım fragmanını izleyerek etkinlik hakkında genel bilgilere sahibi olabilirsiniz;


War Games Oyun Modları ve Tarihleri

♦ Second Chance Modu: Etkinliğin başlangıcı ile birlikte Second Chance modu oyunculara her maçta yeni bir yeniden doğma hakkı sunacak. Eğer ölürseniz, öldüğünüz noktada tüm silahlarınızı ve üzerindeki eşyaları koruyarak yeniden doğmanız için Respawn Token aktifleştirilir. Bu sayede belirli bir süre sonra oyuna yeniden dahil olabilirsiniz. Bu etkinlik modu 13 Nisan - 15 Nisan tarihleri arasında erişilebilir olacak.


♦ Ultra Zones Modu: Etkinliğin başlangıcı ile birlikte, harita üzerinde Hot Zones olarak adlandırılan bölgeler yer alacak ve ayrıca daha fazla Epic, Gold yağma bulma şansınız olacak. Hot Zones bölgelerinin içinde durduğunuzda ise canınız yenilenerek oyuna geri dönmenize olanak tanıyacak. Bu etkinlik modu 15 Nisan - 19 Nisan tarihleri arasında erişilebilir olacak.

♦ Auto Banners Modu: Etkinliğin başlangıcı ile birlikte, takım arkadaşlarınız öldüğünde, arkadaşlarınıza ait Banner Kartları otomatik olarak alınmış sayılacak. Takım arkadaşlarınızı yeniden diriltmek için belirli bölgelerdeki yeniden doğma aygıtları haricinde, yağmalar içerisinde mobil yeniden doğma aygıtı bulunabilecek. Bu etkinlik modu 19 Nisan - 21 Nisan tarihleri arasında erişilebilir olacak.

♦ Killing Time Modu: Etkinliğin başlangıcı ile birlikte, Killing Time modu sırasında her ölüm ile birlikte hasar alanları hızla kapanmaya başlar. Eğer oyun içerisinde hızlı ölümler sağlanırsa oyuncuların bu hasar alanı kapanma sürelerine dikkat etmesi gerekir. Aksi takdirde hasar alanın dışında kalarak ölebilirsiniz. Bu etkinlik modu 21 Nisan - 23 Nisan tarihleri arasında erişebilir olacak.

♦ Armor Regen Modu: Etkinliğin başlangıcı ile birlikte, oyuncular hasar aldıklarında ve rakiplerinden uzaklaştıklarında 8 saniye sonra zırhları saniyede 12 olacak şekilde yenilenecek. Eğer bir oyuncu zırhı kırılmadan önce kaçmayı başaramaz ve zırhı kırıldıktan sonra kaçmayı başarırsa 8 saniyelik bekleme süresi 16 saniyeye yükselecek. Bu etkinlik modu 23 Nisan - 27 Nisan tarihleri arasında erişilebilir olacak.

Tüm bu oyun modlarının haricinde Apex Legends'in yeni War Games etkinliğine istinaden oyuna yeni kostümler eklenecek. Bloodhound, Lifeline, Pathfinder, Gibraltar, Mirage ve Wraith için gelecek kostümlerin teması War Games etkinlik temalı olacak. Tüm bu kostümleri oyun içerisinde yer alan mağazadan Apex Legends Coins karşılığında satın alabilirsiniz. Aşağıdaki linke tıklayarak indirimli Apex Legends Coins satın alabilirsiniz.


► Hemen indrimli Apex Legends Coins satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.