Apex Legends Yeni Sezonunda Titanfall Hayranlarına Sürpriz Yapacak

Apex Legends Yeni Sezonunda Titanfall Hayranlarına Sürpriz Yapacak
Respawn 5. Sezonda Sürprizlerle dolu.

Respawn'a göre, Titanfall ve Titanfall 2 hayranları Respawn'un 5. Sezonun başında Apex Legends'da sürprizler görmek için heyecanlı olabilirler.

Game Informer Issue 324'teki bir röportajda Apex Legends genel müdürü Dusty Welch ve oyun direktörü Chad Grenier, Respawn'ın Battle Royale oyununun geleceği hakkında konuştu, bunlardan biri "Titanfall evreninden her zaman bir şeyler getiriyoruz." Titanfall 1 ve 2'de harika bir dünya inşa etti ve bunu öne çıkardığımızdan emin olmak istiyorum. Bunu söyleyeceğim: Sezon 5'te Titanfall hayranları için hoş bir sürpriz olabilir. " ifadeleriydi.

Ne Welch ne de Grenier bunun ötesinde daha fazla ayrıntı vermedi, ancak Sezon 5'in Titanfall'a bağlanması, Bloodhound'un kasaba iktidarının gelmesiyle, 7 Nisan'da kalıcı bir Duos modunun yanı sıra The Old Ways etkinliğinde oyuna eklenecekti. Teknolojik izleyicinin kasaba ele geçirmesinin gelişi, Leviathan gezegenine özgü (Titanfall 2'nin inanılmaz Efekt ve Neden seviyesinin ayarı) doğal bir kurt benzeri yaratık olan bir pervane ile alay edildi. Belki de, Apex Legends'ın iki mevsimden sonra Kings Canyon'dan ayrılması gibi, battle royale, World Edge'de iki sezondan sonra yepyeni bir harita daha alıyor - Leviathan'da yer alacak.

Röportajın başka yerlerinde Welch ve Grenier, Apex Legends'ın oynanabilir karakterlerinden hangilerinin en popüler olduğu hakkında da konuşuyor. Grenier, sıralamaların mevsimden mevsime değiştiğini söylüyor, ancak Pathfinder ve Wraith hemen hemen her zaman en iyi seçimler arasında ve Wattson'un rekabetçi tarafta popüler olduğunu söylüyor. 
Daha fazlası için takipte kalın.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.