Apex Legends 8. Sezona Yeni Karakteri Fuse İle Geliyor

Apex Legends 8. Sezona Yeni Karakteri Fuse İle Geliyor
Apex Legends'ın 8. Sezonunda kadroya Fuse adında yeni bir karakter dahil olabilir. Ayrıca oyunun en popüler haritası olan Kings Canyon 21 Ocak 2021'e kadar oyuna geri geliyor.

Apex Legends, her sezon olduğu gibi 8. Sezonda da kadroya yeni bir karakter eklemeyi hedefliyor. Geliştirici şirket tarafından resmi bir bilgi gelmedi fakat yeni karakterin "Fuse" adında olabileceği yönünde söylentiler bir süredir etrafta dolaşıyordu. Patlayıcı ve silah uzmanı olabileceği düşünülen Fuse ’un oyuna eklenmesi henüz resmi olarak onaylanmadı ancak efsanenin ortaya çıkması için temel çalışmalar başlanmış gibi görünüyor.

Geliştirici Respawn, Apex Legends’ın çok sevilen haritası Kings Canyon'u sınırlı süreliğine oyuncular için geri getirdi. Daha önce de birkaç defa kaldırılıp geri getirilen harita, son kaldırıldığında yerini Olympus'a bırakmıştı. Kings Canyon'un geri dönmesi ile birlikte oyuncuları birkaç ufak sürpriz bekliyor olabilir. Oyuna giriş yapıp bu değişiklikleri ve oyun içi hikâyeyi ilk elden görmek istiyorsanız bu konuda hızlı olmalısınız çünkü harita 21 Ocak 2021 tarihine kadar erişilebilir olacak.​Apex Legends Ücretsiz Wraith Skinine Nasıl Sahip Olunur?


Apex Legends'ın 8. Sezonu Hakkında Bildiklerimiz

The Mirage Voyage'ın mekânına doğru gittiğinizde, orada Mirage'ın annesine ait bir ses kaydı bulabilirsiniz. Aslında bu ses kaydı ilk başta oldukça üzücü gelebilir fakat mesajı tam olarak dinlediğinizde, içerisinde oyunun hikâyesini anlamanıza yardımcı olacak bilgiler bulabilirsiniz.

Bu bilgilerden bazıları oyunun hikâyesi konusunda bazıları ise oyunun geleceği hakkında bilgiler veriyor. Genel hikâye bilgileri konusunda öğrendiğimiz şeylerden bazıları; Mirage'ın Droz adında bir amcasının olduğu ve aslında hikâyesinin Titanfall 2'ye dayandığı bilinmektedir. Droz bir pilottur ve asıl amacı The Last Resort adlı bir organizasyon kurmaktır. Ayrıca bildiğiniz üzere Syndicate, Apex Legends ‘a yenilikler getiren bir organizasyon şirketidir.​


► Hemen Apex Legends Coins satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.