Apex Legends Thrillseekers Etkinliği Ne Kadar Devam Edecek?

Apex Legends Thrillseekers Etkinliği Ne Kadar Devam Edecek?
Respawn ve EA Games, Genesis koleksiyon etkinliğinin peşi sıra Apex Legends Thrilseekers Etkinliği düzenleyeceklerini 13 Temmuz’da duyurmuşlardı. Thrillseekers içinde oyuncular Overfllow adında etkinliğe özel bir haritada savaşma şansını yakalayacak.

Respawn Entertainment ve EA Games, Genesis koleksiyon etkinliğinin peşi sıra, Apex Legends Thrilseekers Etkinliği düzenleyeceklerini 13 Temmuz’da duyurmuşlardı. Etkinlik 3 Ağustos’a kadar devam edecek. Thrillseekers, bu sezonun ikinci etkinliği olmakla birlikte ikinci koleksiyon olmayan etkinliği. 13 Temmuz’da başlayan Thrillseekers 3 hafta daha devam edecek. Bu süre içerisinde Sınırlı süre boyunca erişilebilir olan bu özellik, Talos Gezegeni üzerindeki özel bir Arenalar haritası.

Arenaya özel rozetlerin yanı sıra etkinlik boyunca Thrillseekers kozmetik ürünleri de erişilebilir olacak. Bu ürünlerin arasında Gibraltar, Mirage, Pathfinder ve Revenant için legendary skin’ler de mevcut. Normalden 1 hafta daha uzun sürecek olan Thrillseekers’ta her hafta rotasyonu sağlanacak ödül listeleri de var. Bu Apex Legends’ın, 10. sezonun çıkışından önce oyuncuların ilgisini çekecek bir şey sunduğu anlamına geliyor.

Apex Legends Overflow Haritası

FOXNGAME

Thrillseekers etkinliğiyle birlikte açılan yeni harita Overflow, World’s Edge’deki daha yeni Hammond Robotik malzemelerine benzeyen bir fabrika olarak tasarlanmış. Diğer Arena haritalarına kıyasla Overflow uzun ve açık bir arena olduğu için oyuncular diğer takımın gittiği yönü tayin etmekte zorlanıyor. Harita Overlook ve Slope olarak ikiye ayrılmış. İki kısmın da kendine özgü özellikleri var. Overlook, orta girişi boy avantajı veriyor. Slope’ta ise bir keskin nişancı kulesi var.

──────────────────────────────────────────────────────────

► Apex Legends 'SEER' Karakteri Hakkında Bildiklerimiz

──────────────────────────────────────────────────────────

Ödül Listeleri

FOXNGAME

Yeni arenaya ek olarak Thrillseekers etkinliğinde 3 hafta için birer ödül listesi var. Her birini tamamlamak 3 bin puan ya da bütün günlük görevlerini bitiren insanlar için 3 gün sürüyor. Ödüllerin arasında silah charm’ları, Devotion için silah skin’i, Apex paketleri, battle pass ilerlemesi ve Bangalore ile Rampart için skin’ler var.

Thrillseekers Kozmetikleri ve Summer Splash İndirimleri

Thrillseekers etkinliği, Apex Legends mağazasına etkinliğe özel bir sürü indirim sağlıyor. Gibraltar, Mirage, Revenant ve Pathfinder için olan kozmetikler mağazada indirimli bir şekilde satılacak. Respawn Entertainment bunların yanında, 27 Temmuz’a kadar devam edecek Summer Splash yaz indirimlerinin bir parçası olarak sevilen pek çok skin’i geri getirecek.

İndirimli Apex Legends Coins satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.