Apex Legends Sezon 9 Çıktı

Apex Legends Sezon 9 Çıktı
Apex Legends'in yeni sezonu olan 9. sezon çıktı, oyuncular merakla bekledikleri birçok yeniliği test edebilir. Apex Legends'in yeni sezonu hakkında bilmeniz gereken önemli bilgiler için makaleye göz atabilirsiniz.

Apex Legends’in merakla beklenen 9. Sezonu nihayet geldi çattı. Kısa bir süre sonra sunuculara yüklenecek olan yeni sezon, birçok yeniliğe ev sahipliği yapıyor. Yeni sezon güncellemesinin neleri içereceğini daha önce yayımladığımız makalelerde detaylı bir şekilde anlatmıştık ancak tekrar bahsetmek gerekirse; yeni efsane Valkyrie, babasının intikamını almak için arena da savaşmaya hazır. Detaylı bilgi için "Apex Legends’ın Yeni Efsanesi Valkyrie Tanıtıldı" makalemize göz atabilirsiniz. Yaylı bir silah olan Bocek Bow, diğer silahlardan farklı mekanizma ve cephaneliğiyle oyuncuları en çok heyecanlandıran güncellemeler arasında. Birçok eklenti takabileceğiniz bu silahı akıllıca kullanırsanız, ölüm kaçınılmaz olacaktır. Silah hakkında merak ettiğiniz her şey "Apex Legends'in Yeni Silahı Bocek Bow" makalemizde yer almaktadır. Son olarak yepyeni bir mod, 9. Sezon ile Apex’e dâhil edildi. Oyunculara farklı ve bir o kadar da hızlı bir deneyim yaşatacak Arenas modu ile bol aksiyonlu sahnelere tanıklı edecek gibiyiz. Yeni mod hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki linke tıklayınız.

─────────────────────────────────────────

Apex Legends Sezon 9 ve Arenas Modu

─────────────────────────────────────────

Apex Legends Sezon 9 ve Detaylar

Yazımızın başında da belirttiğimiz gibi oyuna yeni Arenas modu ve Bocek Bow adlı bir silah dahil edilecek. Bu yeniliklerin yanı sıra Battle Pass’te her sezon olduğu gibi yenilenecek. Yenilenmiş Battle Pass sayesinde seviye atladıkça ve oyunda ilerleme sağladıkça birçok yeni kozmetik ürüne sahip olabilirsiniz. Yapmanız gereken günlük ve haftalık görevleri yerine getirmektir.

apex legends sezon 9 çıkış tarihi ve saati

​Aşağıdan Apex Legends'in 9. sezon ücretsiz Battle Pass eşya ve ödülleri görebilirsiniz.

  • Valkyrie Karakter Kostümü
  • 7 Adet Apex Paketi
  • 12 Adet Silah Kostümü
  • Legend Win Tracker
  • Müzik Paketi
  • 400 Apex Coins

Tüm bu ücretsiz ödüllerin yanı sıra oyuncular 950 Apex Coins karşılığında Battle Pass'in Standart sürümünü satın alabilirler. Battle Pass'in Standart sürümünü satın alan oyuncular, ilerlemelerine 1. seviyeden başlamaktadırlar. Ayrıca bu süreci hızlıca tamamlamak isteyen oyuncuların seçebileceği 2800 Apex Coins karşılığında alabilecekleri bir Battle Pass seçeneği de mevcuttur. Bu seçenek ile birlikte Battle Pass'inizin ilk 25 seviyesi açık olarak gelir ve ilk 25 seviyeye ait ödülleri beklemeden alabilirsiniz. Apex Legends'in yeni sezonu çok kısa bir süre içinde başlayacağı için oyuncular şimdiden hazırlıklarını tamamladı.


► Hemen indirimli Apex Legends Coins satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.