Apex Legends Sezon 11 Ne Zaman Geliyor? & Yeni Legend: Ash & Yeni Harita

Apex Legends Sezon 11 Ne Zaman Geliyor? & Yeni Legend: Ash & Yeni Harita
Apex Legends Sezon 11: Escape yolda! Yeni Legend Ash, Tropics haritası ve yeni Apex silahı C.A.R SMG hakkında bilgi almak için makalemize göz atın.

Apex Legends Sezon 11: Escape gelmek üzere. Bu sezonda yeni legend Ash, yeni bir silah ve yeni bir harita oyuncuları bekliyor. Geliştiriciler 11. Sezonun yılın en kapsamlı ve ses getiren sezon olacağını söyledi. Bir önceki sezon olan Emergence, 18. Legend Seer, World’s Edge haritası ve Rampage LMG silahını Apex arenasına dahil etmişti. Çıkış yapmasına az bir zaman kala Sezon 11 Escape’de oyuncuları neler bekliyor gelin birlikte bakalım.

Apex Legends Sezon 11 Ne Zaman Geliyor?

Apex Legends Sezon 11, 2 Kasım Salı günü oyuna gelmiş olacak. Diğer sezonlardan farklı olarak bu sezonda battle pass 13 hafta sürecek.

Yeni Legend: Ash

Geliştiriciler her sezonda Apex’e yeni bir Legend ekliyor. Sezon 11: Escape’in yeni legend’i ise sızıntı kaynaklar tarafından Ash olarak ortaya atılmıştı ki EA bu sızıntıları doğruladı.

Ash, Titanfall 2’den gelen ve Apex Legends videolarında bol bol gördüğümüz bir karakter. Aynı zamanda kendisi arenaların “ring is closing” diyen efsane sesinin ta kendisi.

Yeni Legends Ash’in Yetenek Kiti:

FOXNGAME

  • Pasif: Marked for Death

Ash haritasında bütün deathbox’ları görebilir. Hayatta kalan düşmanları tespit etmek için kutuları işaretleyin.

  • Tactical: Arc Snare

Yavaşça ilerleyen ve elektrikle yükle bir kapan fırlatır. Kapan yakınındaki düşmanların hareket etmelerini zorlaştırır ve hasar verir.

  • Ultimate: Phase Breach

Tek taraflı bir portal açmanızı sağlar.

Yeteneklerini ve pasif özelliğini siper arkasında saklanan rakipleri çıkarmak ve ölen arkadaşlarının eşyalarını toplayan rakip takımı gafil avlamak için kullanın.

Apex’in Yeni Silahı: C.A.R SMG

FOXNGAME

Oyunculara iyi bir haberimiz var. Ateş gücünün vücut bulmuş hali C.A.R SMG yeni Apex silahı olarak oyuna geliyor. EA’in açıklamaları şu şekilde: “Kalan son legend olmayı kafasına koymuş oyuncular için biçilmiş kaftan bu silah. Ateş gücü çok yüksek ve esnek bir silah.”

Apex Legends Yeni Harita Söylentileri: Tropics

FOXNGAME

Respawn’ın yeni güncellemelerde neler getireceğini tahmin etmek her zaman zor olmuştur. Fakat bu sefer yeni bir haritanın gelişi ile ilgili ipuçları ve sızıntılar mevcut.

Sezon 11’in internet sayfasında ingilizce olarak şu sözler yer alıyor: A storm is brewing. No matter how beautiful it seems, every corner of the Outlands is a dangerous place. You’d be wise to remember that”.

Türkçe çevirisi ise şu şekile: “Fırtına yaklaşıyor, ne kadar güzel gözükürse gözüksün Outlands’in her köşesi tehlike barındırır. Bunu unutmazsan akıllılık edersin.” ve yanında bulanık bir görsel var. Kesin gelecek diyemiyoruz ancak sızıntılar Apex’in yeni haritası Tropics olacağı yönünde.

Firing Range (Poligon) Geliştirmeleri

Sezon 11’de firing range için geliştirmeler de mevcut. Bu geliştirmelerin Apex’in mobil versiyonundan esinlenildiğini söyleyelim.

Üçüncü şahıs kamera, sınırsız mühimmat, 1v1 modu ve botlar için zorluk seviyesi ayarlama özellikleri poligona gelecek.

Legend Güçlendirmeleri ve Zayıflatmaları

Sezon 11 ile birlikte Apex’te bulunan legend’lara da dengelemeler geliyor. Oyuncuların büyük bir kısmı artık Watson’a bir güçlendirme umarken Crypto’ya da dengelemeler gelecek.

Apex Legends Sezon 11 hakkında bildiklerimiz bu kadardı. İlerleyen zamanlarda yeni sezonla ilgili gelişmelerle yine burada olacağız.


► İndirimli Apex Legends Coins satın almak için tıklayın: https://www.foxngame.com/apex-legends

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.