Apex Legends Sezon 10: Emergence için Geri Sayım Başladı

Apex Legends Sezon 10: Emergence için Geri Sayım Başladı
Respawn Entertainment’ın teyit ettiği üzere Apex Legends 10. Sezon “Emergence” adıyla çıkacak. Yeni sezon da 9’un yolunu takip ederse, çıktığı andan beri hayranların favorisi olacağını tahmin ediyoruz. Yeni sezonla ilgili bilmeniz gereken her şeyi bu yazımızda topladık.

Respawn Entertainment’ın teyit ettiği üzere Apex Legends 10. Sezon Emergence” adıyla çıkacak. Bu sezondan sonra çıkacak yeni sezonlarda artık numara kullanılmayacağını anlayabiliriz. 9. Sezon Apex Legends açısından çok başarılı geçmiş, yeni Legend Valkyrie oyuna güzel bir ekleme olmuştu. Kullanıcılar 9. Sezonu hala severek oynasalar da bir gözümüzün yeni çıkacak içeriklerde olduğu aşikâr. Yayınlanmasına çok az kalan Apex Legends Sezon 10 da 9’un yolunu takip ederse, çıktığı andan beri hayranların favorisi olacağını tahmin ediyoruz. Çıkış tarihi yaklaştıkça yeni sezonla alakalı git gide daha fazla bilgi verilmeye başlandı. İşte Apex Legends Emergence hakkında bilmeniz gerekenler.

Apex Legends Emergence Fragmanı

Sinematik fragmandan sonra Apex Legends’ın geliştirici ekibi bugün, yani 26 Temmuz’da oyunun oynanışını gösterecek bir fragmanın yayınlanacağını açıkladı. Bu fragmanda yeni Legend Seer’ı ve oyunda nasıl işlediğini daha yakından görebilmeyi ümit ediyoruz. Bununla birlikte haritalardaki değişiklikleri de görmeyi bekliyoruz.

Yeni fragman GMT +3 saatiyle 18.00’de, Apex Legends’ın resmi YouTube kanalından erişilebilir olacak.

EA Play Live’da Gösterilen ilk Apex Legends Emergence Fragmanı

10. Sezon fragmanı ilk olarak EA Play Live’da gösterilmişti. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla maç ortasında haritalarda değişiklikler meydana geliyor. Buradan yeni bir sezonun çıkacağı ihtimalini düşünebiliriz. Bugün yayınlanacak fragmanın yanında Seer’a özel bir videoyu da görmeyi bekliyoruz.

Sezon 10: Emergence Hakkında Bilinmesi Gerekenler

“Metamorfoz”un devamı olarak son çıkan “Outlands” hikâyelerinde, Apex Legends 10. Sezonla ilgili pek çok bilgi verildi.

♦ Yeni Legend: Seer

FOXNGAME

Apex Legends yeni sezonda karşımıza çıkacak yeni Legend Seer ile ilgili yaptığımız habere buradan ulaşabilirsiniz.

──────────────────────────────────

► Apex Legends Thrillseekers Etkinliği

──────────────────────────────────

♦ Yeni Silah: Rampage LMG

FOXNGAME

Respawn, yeni sezonda ilk defa karşımıza çıkacak bir silah olarak Rampage LMG’yi tanıttı. Respawn’a göre bu silahın “şaşırtıcı derecede etkili bir ateş gücü” var. Devotion, Spitfire ve L-STAR’a benzeyen bir silah olduğundan enerji tarzında cephane kullanılacağı tahmin ediliyor. Silah, adından da anlaşıldığı üzere Rampart’ın bir buluşu ve onun oynayış tarzıyla paralel olmasını bekliyoruz.

♦ World’s Edge Harita Güncellemeleri

Maalesef bu konuyla ilgili bugünkü yayından önce bir şey öğrenmemiz mümkün değil ama büyük değişiklikler geleceğini biliyoruz o yüzden sıkı durmanızı tavsiye ederiz.

♦ Apex Legends: Emergence Çıkış Tarihi

Apex Legends 10. Sezon 3 Ağustos’ta, 2 Ağustos’ta Legacy Battle Pass’in kullanım süresinin dolmasının devamı olarak çıkacak.


İndirimli Apex Legends Coins satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.