Apex Legends 'SEER' Karakteri Hakkında Bildiklerimiz

Apex Legends 'SEER' Karakteri Hakkında Bildiklerimiz
Apex Legends'ın 10. sezonu 3 Ağustos'ta başlayacak. Yeni sezonda yeni bir legend'ın tanıtılacağı bekleniyor. Daha önce sızdırılan haberlerden anladığımız kadarıyla, yeni karakter Seer adında Afro-Amerikalı bir erkek ve bir grup güveye dönüşebilen karanlık birisi.

Apex Legends’ın 9. sezonu bitmeye yaklaşırken 10. sezonda yeni bir silah kategorisi, Valkyrie ve Revenant’a yapılacak eklemeler ve daha birçok güncellemeyle birlikte, yeni bir karakterin ekleneceği bekleniyor. Bu yeni karakterin kim olacağı ise bir tartışma konusu. Daha önce sızdırılan bilgilerden yola çıkarak, 18. Legend olacak karakterin Pariah olacağı söylenmişti ama son zamanlarda Seer ismi daha çok konuşulmaya başlandı. Apex Legends Seer karakteri ile bildiğimiz her şeyi derledik.

Apex’in Yeni Efsanesi Seer Kim?

“FPS’in Geleceği” temalı yayında Chad Grenier, yeni Legend’ın erkek olacağını ağzından kaçırmıştı. Oyun dosyalarının arasında skinlerden birinin ismi “Afrofuturism” olarak geçiyor. Bunlardan yola çıkarak Seer’ın Afro-Amerikalı bir erkek olacağı bekleniyor. Bunların yanında diğer karakterlerin ses dosyalarına baktığımızda, Seer’ın güvelerden oluşan, “lanetlenmiş” ve pek de dürüst olmayan bir karakter olduğu sonucuna varabiliriz. Aşağıdaki teaser videosundan alınmış karedeki güve sembolünün, Seer’ın sembolü olduğu söyleniyor.

FOXNGAME

Loba: “Bu yeni elemanın iyi bir tarzı var”

Crypto: “[Seer] gölgelerde çok fazla saklanıyor”

Caustic: “Yalanlar ve aldatmacalar, tam bir korkağın kullanacağı silahlar”

Wattson: “Onun annesi bir Ay’dı, babası ise bir güve”

Revenant: “Bir başka et torbası, duyduğum kadarıyla [Seer] lanetlenmiş”

Rampart: “Benim oğlan geliyor, oyun şimdi daha da güzelleşecek”

Pathfinder: “Merhaba, yeni arkadaş sürüsü” – Seer’ın bir güve sürüsü olduğu söyleniyor.

Bangalore: “Söylediklerine göre bu yeni eleman pompalı tüfekleri benden daha hızlı birleştiriyormuş”

Lifeline: “Bu adamın güvelerden yapıldığını duydum”

♦ Pariah ve Seer Aynı Kişi Olabilir Mi?

Respawn, yeni karakterleri mümkün olduğunca gizli tutup hayranlarına ters köşe yapma konusunda uzman. Herkes ekibe Forge’un katılacağını düşünürken Revenant olduğu ortaya çıkmıştı, oyun dosyalarında görülmüş Valk adı ise Valkyrie’nin kısaltılmış versiyonuydu. Şu noktada Pariah’nın Seer için bir kod adı olduğu düşünülüyor ama her zaman bir sürprizle karşılaşabiliriz.

Apex Legends Seer’ın Yetenekleri

FOXNGAME

Seer’ın yetenekleri henüz açıklanmamış olsa da hayranlar Pariah’nın sızdırılmış yeteneklerinin Seer için yeniden düzenlenebileceğini düşünüyor. Pariah’nın yeteneklerine baktığımızda, Seer’ın epeyce güçlü olacağını söyleyebiliriz.

  • Pasif: Kendinden Emin İdman (Aplomb Training): Seer düşmanların kalan canlarını görebiliyor. Ayrıca, stun etkilerine ve SDM steam’e karşı bağışıklığı var.
  • Taktiksel: Sonar El Bombası (Sonar Grenade): Seer, attığı yerde düşmanlarını ortaya çıkartan bir sonar el bombası kullanıyor. El bombasının etkisi 15 saniye sürüyor.
  • Ultimate: Fedakâr Aşık (Sacrifical Romantic): Seer, her yöne doğru yoğun bir sis bulutu yayan bir SDM cihazı aktive ediyor ama hareketleri kısıtlanıyor. Sis, cana doğrudan yanık hasarı veriyor.

İndirimli Apex Legends Coins satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.