Apex Legends Kalıcı Olarak Eşleştirmeye Duo Modu Ekliyor

Apex Legends Kalıcı Olarak Eşleştirmeye Duo Modu Ekliyor
Artık 3. oyuncuyu aramanıza gerek yok.

Geçen yılki lansmanından bu yana, Apex Legends, hem ikili hem de solo oyun için sınırlı süreli modları deniyor. Standart üç oyunculu kadro modu devam etti, ancak 7 Nisan'da Apex Legends, sonsuza dek ikili oynamanıza izin verecek.

Yeni mod, oyunda ilerlerken önemli değişiklikler yaparken Bloodhound'un etkinliğinin bir parçası.  şimdi bir maça başlamadan önce takımınızın büyüklüğüne ve hangi haritaya girmek istediğinize karar verebilirsiniz. Apex Legends, King's Canyon ve Worlds Edge arasında seçim yapmanıza olanak tanıyarak harita rotasyonunu da kalıcı olarak sunuyor.

Etkinliğin içeriğinin çoğundan farklı olarak, bu değişiklikler kalıcı olacak. Old Ways etkinliği ayrıca Bloodhound'un Denemeleri adı verilen yeni bir Kasaba Devralması tanıtacak, savaş geçişine dahil olanların üstünde günlük ve haftalık Challenge'lara özel bir ödül pisti etkinliğine yer verilecek

Apex Legends, Xbox One, PS4 ve PC'de oynamak için ücretsizdir. Eski Yollar 7 Nisan'da başlıyor ve 21 Nisan'a kadar tüm platformlarda sizi bekliyor olacak.

Apex Legends Oyunu Sayfasına Git

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.