Apex Legends Genesis Koleksiyon Etkinliği Başladı

Apex Legends Genesis Koleksiyon Etkinliği Başladı
Apex Legends Genesis Koleksiyon Etkinliği bugünden itibaren başladı. Geri dönüş konseptli etkinliğin tüm detayları makalede yer almaktadır.

Apex Legends Genesis Koleksiyon Etkinliği bugün itibariyle başladı. Skull Town'ın dönüşü, yeni kozmetikler, müthiş bir Revenant Heirloomu ve bir dizi denge değişikliğiyle övünen battle royale'in Genesis koleksiyonu etkinliği şimdi yayında. Genesis bugünden 13 Temmuz'a kadar devam edecek.

Etkinliğin teması kökenlere odaklanarak karakterlerin geçmiş yaşamlarıyla ilgili yeni efsane görünümlerini tanıtıyor. Örneğin Crypto, gerçek kimliğini Tae Joon Park olarak gösterecek, Bangalore ise bir IMC Grunt olarak zamanından kalma asker kıyafetlerini giyecek. Ve Revenant sonunda hayranların favorisi olacağı kesin olan devasa bir tırpan şeklinde bir heirloom alacak.

Geri dönüş konseptine uygun olarak, Sezon 0 Kings Canyon ve Sezon 3 World's Edge, sınırlı süreli bir Legacy Maps Takeover ile geri dönüş yapacak. Bunlar normal Trios ve Duos kuyruğunda mevcut olacak. Ek olarak Skull Town ayrıca bir Arena haritası olarak piyasaya sürülecek ve battle royale'in en popüler sıcak düşüşlerinden birini üçe üç çatışmaya getirecek.

───────────────────────────────

► Apex Legends Silah Rehberi

───────────────────────────────

Denge değişikliklerine gelince, oyuncular farklı derecelerde Bloodhound, Lifeline ve Octane için nerf bekleyebilirler. Bloodhound'un taraması, sürenin azaldığını ve Beast of the Hunt süresinin de düştüğünü söyleyebiliriz. Octane'nin Launch Pad dolum süresi 30 saniye artıyor ve Lifeline'ın hitbox'ı biraz daha büyüyecek. Katil simülasyonu Revenant'a gelince, hit kutusu zayıflıyor ve tırmanma yüksekliği önemli ölçüde artıyor. Ancak Sessizlik süresi ve Ölüm Totem koruma süresi azalıyor.

Genesis Koleksiyonu Etkinlik Paketleri          

Genesis Koleksiyon Etkinliği, her zamanki gibi, bu sefer efsanevi Charge Rifle ve EVA-8 silah görünümleri de dahil olmak üzere yepyeni kazanılabilir kozmetiklerle bir ödül parkuru getiriyor. Günlük olarak yenilenen meydan okumalara katılabilir ve günde 1.600 puan kazanabilirsiniz. Etkinlik sırasında tamamlarsanız dört benzersiz rozeti ödüllendiren zorlu görevlere de erişebileceksiniz. Bu zorlukların tümü aynı zamanda Savaş Biletinizle de birikiyor, böylece aynı anda birden fazla görevi tamamlayabilirsiniz.

Ve elbette Genesis, 24 temalı, sınırlı süreli kozmetikten oluşan yepyeni bir set sunuyor. 24 öğenin tamamı, etkinliğin süresi boyunca doğrudan satın alma yoluyla (Apex Coins veya Crafting Metals için) ve Genesis Event Apex Paketlerinde mevcut olacak. 24 etkinlik öğesinin tümünü toplarsanız, Revenant Heirloom setinin kilidini açacaksınız. Her etkinlik paketi, etkinlik öğesi ve iki etkinlik dışı öğeyle birlikte gelir.

► İndirimli Apex Legends Coins satın almak için tıklayın! 

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.