Hoşgeldin  {{ loggedUser.userFullName.split(' ')[0] }} Bakiyeniz:  {{ loggedUser.currentBalance }}

Apex Legends Geliştiricileri Oyuna Yanlışlıkla Erken Ayrılma Cezası Ekledi

Apex Legends Geliştiricileri Oyuna Yanlışlıkla Erken Ayrılma Cezası Ekledi
Henüz geliştirme aşamasında olan bu özelliğin yanlışlıkla oyuna getirildiğini öne sürdü.

Apex Legends geliştiricisi Respawn kısa süre önce aktifleştirildi, sonra hızlı bir şekilde devre dışı bırakıldı, oynanan maçları erken terkeden oyuncular cezalandırıldı. Stüdyo, bu özelliğin eserlerde bulunduğu sırada, hazır olmadan önce geçici olarak düzeltilmesi için yanlışlıkla kaldırıldığını duyurdu.

Apex Legends alt listesindeki bir güncellemede, topluluk yöneticisi Jay Frechette, stüdyonun bu özellik üzerinde çalıştığını söyledi, ancak "[4 Nisan] güncellemesiyle canlı yayınlanmayak niyetimiz ya da planımız değildi." dedi. Bir parçanın eksik bir scripti nedeniyle cezanın erken açıldığını ve stüdyonun cezayı devredışı bıraktığını söyledi. Bu güncellemenin tam olarak ne zaman yayınlanacağını henüz belirli değil.

1.1 güncellemesi, son takımınızın bir üyesini partinize davet etmenize izin vermek ve takımın davetini Arkadaşlar menüsüne eklemek gibi bazı oyun kalitesini arttıran değişiklikler içeriyordu. Ayrıca Legends seçim ekranından mute yapabilirsiniz, bu yüzden tamamen oyunun iyi takım arkadaşlarıyla bağlantı kurmasını ve kötü olanları görmezden gelmesini sağlamanıza yarayacak.

Yine de, erken terketme cezası, topluluk içinde en çok istenen özelliklerden biri haline geldi, çünkü üç kişilik bir grupta yer alan ve oyundan ayrılan bir kişi takımın kompozisyona olumsuz etki ediyor. Özelliğin tümüyle uygulanıp uygulanmayacağını bilmediğini itiraf etmek, muhtemelen ekip kompozisyonu sorunlarıyla başa çıkmanın başka yollarına karşı hala fikri tartıştığını gösteriyor.

Hemen indirim Apex Legends Coins satın al!