Evolution Collection’da Yanlışlıkla Duyurulan Yeni Apex Legends Silahı!

Evolution Collection’da Yanlışlıkla Duyurulan Yeni Apex Legends Silahı!
Dün Apex Legends Evolution Collection etkinliği fragmanı yayınladığında yanlışlıkla bir silah da duyurulmuş oldu. Bu hata hayranların gözünden kaçmadı. Öyle ki, Respawn açıklama yapmak durumunda kaldı.

Bütün popüler oyunların sızıntı haber kaynaklarının olduğu bilinen bir gerçek. Apex Legends’ın yeni sızıntı haberi ise, geliştirici ekibin ta kendisinden, Respawn’dan geldi. Evolution Collection Event fragmanına yanlışlıkla bırakılmış bir ekran görüntüsü hayranların gözünden kaçmadı. Rampart’ın yeni Arena Takeover modunda, henüz görmediğimiz Nemesis Burst AR adında bir silahın ismi geçiyor. Fragman çıktıktan kısa bir süre sonra Respawn’dan Ryan Rigney Twitter’dan bir açıklama yaptı. Silahın henüz gelmeyeceğini söylemiş olsa da, böyle bir silahın geleceği de teyit edilmiş oldu. Apex Legends hayranları için bu küçük hata aslında müjdeli bir habere dönüştü.

Apex Legends Evolution Collection Etkinliği

Apex Legends Emergence sezonunda bir sürü yeni şey yayınlamış olsa da oyuncular bir sonraki büyük çapta güncellemeyi çoktan beklemeye başlamıştı. Geçtiğimiz günlerde Evolution Collection etkinliğinin fragmanı yayınlandı. Bu etkinlik, Rampart’ın World’s Edge haritasının bir köşesinde bir dükkan açması üzerine odaklanmış. “Big Maude” isimli dükkanı Lava City’nin yakınlarında bir yere kurulmuş. Apex Legends’taki en sevilen Legend’lardan biri Rampart’ın hayatındaki bu gelişme, Arena moduna kendi oyun mekaniğini getirecek. Ayrıca, arkadaşları için gelen efsanevi kostümler de var.

────────────────────────────────────────────────────────────────

► Apex Legends Mobile Kapalı Beta Testiyle Türkiye’ye Geliyor!

────────────────────────────────────────────────────────────────

Göründüğü kadarıyla Rampart, Pathfinder ve Wraith Legend’larının skinleri gelecek.

FOXNGAME

Fuse, Lifeline ve Bangalore için de daha fütürist tasarımlara sahip, robotvari kostümler tasarlanmış.

FOXNGAME

Evolution etkinliğinde Octane, Mirage ve Crypto da yeni kostümleri olacak Legend’lardan. Octane’in turuncu ve beyaz kostümü özellikle dikkat çekiyor.

FOXNGAME

Apex Legends Yeni Silahı Nemesis Burst AR

Bu yeni etkinliğin yama notlarında görünen silah ise Nemesis Burst AR. Şu an için sadece ismini biliyoruz. Silahın hafif mi, enerji bazlı mı yoksa ağır bir silah mı olacağı konusunda şimdilik elimizde bilgi yok. Ama silahın ekran görüntüsündeki resminden göründüğü kadarıyla, Hemlok gibi üç tur ateş edebilen enerji bazlı bir silah olacağını düşünüyoruz.


İndirimli Apex Legends Coins satın almak için tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.