Apex Legends: BloodHound Town Ele Geçiriliyor!

Apex Legends: BloodHound Town Ele Geçiriliyor!
4.Sezon ikinci yarısında bölgeler ele geçiriliyor.

RespawnApex Legends oyuncularıyla  alay ediyor olabilir. Sniper's Ridge'e giderseniz - verilen konum için uygun bir isim Skyhook üzerinde güzel bir loot sağlanabiliyor ve genellikle keskin nişancı silahlarını, ekleri ve cephaneyi bölgede bulabilirsiniz - harita Kenarında, yeni değişiklikleri bulacaksınız ve sezon konusuna takiben "Bloodhound" bir kasabayı ele geçirecektir.

Bölgenin ortasında, bir karga cinayetiyle kaplı bir ceset göreceksiniz - Bloodhound'un pasif yetenekleri Tracker ile gördüğü gibi, düşmanların yakın olduğu bir uyarı işareti olarak gösterir. Kargalara yaklaşın, cesedi ortaya çıkararak uçacaklar.

FOXNGAME

Ardından Bir tepede pervane göreceksiniz 

Pervanenin üstünde, uçurumların üzerine küçük bir bayrak görebilirsiniz. Wraith kasabasını ele geçirmeden önce Kings Kanyonunda görülen bayrakla aynı tipte - bu, Sezon 2'nin son haftalarında Apex Legends haritasına eklenen Singh Labs'ın gelecekteki yerini işaretledi.

FOXNGAME

Sniper's Ridge'de yeni bir kasaba işgalinin gerçekleşmesi bekleniyor - Legend temalı yerler genellikle takımların düşmediği veya loot yapmadığı yerlere yerleştirilir.

Tabii ki, çok daha ilginç olan, bu harita değişikliklerinin uyandırdığı olasılıklardır. Bloodhound hakkında neredeyse hiçbir şey bilinmiyor; teknolojik izleyici olan bu kahramanın hikayesi herkes için hala bir gizemdir, ancak Prowlers hakkında çok fazla bilgimiz var. Solace veya Talos'a (sırasıyla Kings Canyon ve Dünya Edge'inin bulunduğu gezegenler) özgü değiller, Leviathan'da yaşıyorlar.

Tüm bilgiler netleştiğinde tekrar görüşmek üzere.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.