Among Us Yenilik Modu, Impostorları ve Ekip Arkadaşlarını Eşit Duruma Getiriyor

Among Us Yenilik Modu, Impostorları ve Ekip Arkadaşlarını Eşit Duruma Getiriyor
Orijinal oyunda sadece impostorlar haritadaki havalandırma deliklerini kullanabilirken, Slogo, mürettebat arkadaşlarının bile havalandırma deliklerini kullanabileceği bir sürüm yarattı!

Among Us, COVID-19 salgını nedeniyle küresel kilitlenmenin başlangıcından bu yana öfkeli bir çılgınlık yaşanıyor. Sadece sıradan oyuncuların değil, aynı zamanda birçok oyun geliştiricisinin de dikkatini çekti. Bu nedenle, bu geliştiriciler oyun içinde yenilikçi varyasyonlar bulmaya devam ediyor.

Bu varyasyonlar daha sonra oyunun hayran kitlesi ile büyük hit haline geldi. Oyunun en popüler versiyonlarından bazıları, MrBeast gibi popüler YouTuberların bile dikkatini çeken 3D versiyonları ve 100 Player versiyonlarıdır. Ancak, bu sürümlerin hiçbiri genellikle oyunun havalandırma sistemiyle uğraşmadı.

FOXNGAME

Slogo, Among Us’un benzersiz bir sürümünü yarattı

Çevrimiçi adı Slogo ile daha çok tanınan YouTuber Joshua Temple da çoğunluğa katıldı ve Among Us’un kendi versiyonunu yarattı. Ancak işleri bir adım ileri taşıdı. Orijinal oyunda sadece impostorlar haritadaki havalandırma deliklerini kullanabilirken, Slogo, mürettebat arkadaşlarının bile havalandırma deliklerini kullanabileceği bir sürüm yarattı!

Şimdi, bu mod belli ki impostorlar için işleri çok daha kolay hale getiriyor. Bu nedenle mürettebat için sahtekârın kimliğini tespit etmek daha zor. Doğal olarak, Slogo'nun oyunun versiyonu harekete geçirildiğinde, kaos ortaya çıktı.

FOXNGAME

Slogo, bu modu birkaç arkadaşıyla birlikte kanalındaki bir canlı yayında oynadı. Ekip arkadaşı olarak oynuyordu. Oyun modunun zorluğuyla ilgili görüşünü belirten İngiliz YouTuber, şunları söyledi:

“Aslında bunun işleri gerçekten zorlaştıracağını düşünüyorum. Çünkü eğer herkes havalandırmayı kullanırsa, o zaman herkes her zaman haritanın etrafında dolaşacak. "

En Uygun Among Us Almak İçin Hemen Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.