Age of Empires 4 2022 Yol Haritası: Sezon 1 Güncellemesi

Age of Empires 4 2022 Yol Haritası: Sezon 1 Güncellemesi
World's Edge ve Relic Entertainment, gerçek zamanlı strateji oyunu Age of Empires 4'ün 2021-2022 yol haritasını paylaştı.

Age of Empires 4'ün piyasaya sürülmesinin ardından geliştiriciler World's Edge ve Relic Entertainment, gerçek zamanlı strateji oyununun 2021-2022 yol haritasını paylaştı ve oyuncuların yakın gelecekte bekleyebilecekleri mod desteği de dahil olmak üzere, ranked sezonları, denge değişiklikleri ve güncellemeleri detaylandırdı.

Age of Empires 4'ün ilk yol haritası, lansman sonrası yayınlanan ilk yamadan kısa bir süre sonra ortaya çıktı; Xbox Hesabı bağlantısını hedefleyen daha küçük bir düzeltme listesi ve rakibin şehir merkezinin hemen yanına inşa edilemeyen Moğol şehir merkezi sorunu ortaya çıktı.

Age of Empires 4 Kış 2021 Güncellemesi

Age of Empires 4, 2021-2022 yol haritasının ilki, yüzlerce denge değişikliği ile gelen ve aynı zamanda oyuncuların oyun içi oyuncu skorunu hem özel lobi çok oyunculu hem de çarpışma maçları duruma göre etkinleştirmesine izin veren Kış 2021 güncellemesiydi.  

Güncelleme ayrıca Çin Hanedanlığı düğmesini ekranın sol alt köşesine taşıdı ve oyuncuların bir maç tamamlandıktan sonra haritayı görüntülemesine izin verdi. AoE 4'ün Kış 2021 Güncellemesi ayrıca simgelerin boyutunu küçültmek, Wonder simgesinin HUD'dakiyle eşleşmesini sağlamak ve belirli kaynakların rengini ayarlamak gibi mini haritaya bazı ek iyileştirmeler getirdi.

──────────────────────────────────────────────

► Age of Empires 4 Başlangıç İpuçları & Taktikler

──────────────────────────────────────────────

Age of Empires 4: Sezon 1 Güncellemesi

FOXNGAME

Çıkış tarihi muhtemelen Mart veya Nisan ayında gerçekleşecek.

Age of Empires 4 2022 yol haritası, geliştiricilerin olaylara nasıl yaklaştıklarına dair daha fazla bilgi ve neler bekleyebileceğimize dair ayrıntılarla birlikte Mart ayında güncellendi. İlk olarak, güncellemeler artık oyunun küresel topluluğuna daha iyi hizmet etmek için dört ılıman mevsimden sonra adlandırılmayacak ve dereceli sezonluk ladder yenilemelerine bağlı olacak.

Sezonlar "yaklaşık üç ay" sürecek, yeni sezon ladder beraberindeki güncellemeden en az bir hafta sonra başlayacak ve oyunculara denge değişikliklerine alışmaları için zaman tanıyacak. Sezonlar temalı olacak ve rekabet deneyimi için yeni şeyler, yaşam kalitesi iyileştirmeleri, yeni içerik, hata düzeltmeleri ve daha fazlası gibi herkes için bir şeyler içerecek. Aylık yamalar, daha büyük içeriklerle birlikte ek denge değişiklikleri ve hata düzeltmeleri getirecek.

Birinci Sezon güncellemesine gelince, Age of Empires IV'ün 2022 yol haritasında beklenen değişiklikler:

  • Age of Empires IV İçerik Düzenleyicisi (Beta) ve Modlar: Düzenleyici, kullanıcıların Etki Alanı 4 için kendi içeriklerini oluşturmalarına olanak tanır ve buna "hepinizi başlatmanız için şirket içi modlar ve öğreticiler" eşlik eder.

  • 1v1 Sıralamalı Ladder

  • Kısayol İyileştirmeleri: Ek kategoriler, kısayol tuşlarını 3, 4 ve 5 fare düğmelerine yeniden bağlama, diğer komutları Alt ve Shift tuşlarına bağlama, ayrıca boşta kalan köylüleri bulmanıza, yapılar arasında geçiş yapmanıza ve daha pek çok şeye yardımcı olan yeni küresel kısayol tuşları.

  • Yaşam Kalitesi İyileştirmeleri: Küresel inşa sırası, Devriye hareketi, lobide bir sivil randomizer seçimi ve ayrıca tam maç sonrası harita gösterimi.

  • MegaRandom, yeni Art of War mücadelesi, zorluk ayarı

  • Abbasi Hanedanlığı, Çin ve Kutsal Roma İmparatorluğu uygarlıkları için denge değişiklikleri

─────────────────────────────────────────────

► Age of Empires 4 Medeniyetleri ve Özellikleri

─────────────────────────────────────────────

Age of Empires 4: Sezon 2 Güncellemesi

Çıkış tarihi muhtemelen Haziran veya Temmuz ayında gerçekleşecek.

Age of Empires 4 İkinci Sezon güncellemesinin içeriği hakkında pek bir bilgi mevcut değil ancak yine de birkaç ekleme şu şekilde olacak:

  • Dereceli Sezon İki

  • Tamamen Yeniden Eşlenebilir Girişler

  • Harita Oylama Sistemi

  • Oyuncu Renk Seçici

Age of Empires 4'ün 2022 yol haritası şu ana kadar oldukça iyi görünüyor ve bunlar, yıl boyunca bekleyebileceğimiz değişikliklerin ve eklemelerin sadece bir kısmı.


► Age of Empires IV satın almak için tıklayınız: https://www.foxngame.com/age-of-empires-iv

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.