AFK Olan Valorant Maçları Otomatik Olarak Yeniden Başlamalı Mı?

AFK Olan Valorant Maçları Otomatik Olarak Yeniden Başlamalı Mı?
Valorant oyuncular, maçların AFK takım üyeleri için otomatik bir yeniden başlatma sistemine sahip olması gerektiğini düşünüyor.
Valorant’ın düşük liglerinde, maç başlar başlamaz oyuncuların oyundan kopmasıyla ilgili sorunlar yaşıyordu. Bu oyuncular ya birinci raunttan AFK kalıyor ya da sunucudan tamamen ayrılıyor ve diğer dört takım arkadaşını oyuna olduğu gibi devam edip etmemeleri gerektiğine karar vermek için geride bırakıyorlar. Bununla birlikte, Valorant'ın Bronz, Demir ve Gümüş liglerinde, bir oyunu yeniden gerçekleştirmek kolay bir süreç değildir. Önceki tartışma konularında yeniden yapılan bir oylamanın nasıl tüm oyuncuların "evet" demesini gerektirdiğine değindi ve sadece bir oyuncunun "hayır" dediği birçok durum, haritanın geri kalanı için tüm takımı 4v5 durumunda sıkışıp kalmaya zorladı. Bu, sonuçta dahil olan oyuncular için oyun deneyimini mahveder ve eğer rekabetçi bir maçsa, ellerinde olmayan bir kayıp için çok fazla LP kaybedeceklerdir. Yakın tarihli bir Reddit gönderisinde bir Valorant oyuncusu, bir oyuncunun bağlantısı kesildiğinde veya raund başlar başlamaz AFK kaldığında otomatik bir yeniden başlatma özelliğine sahip olan maçların olasılığından bahsediyor.Valorant'ta Bir Oyuncu AFK Kaldığında Oyunların Otomatik Olarak Yeniden Düzenlenmesi İyi Bir Şey Olabilir

Reddit kullanıcısı AFK kalan Valorant takım arkadaşlarıyla yaşadığı bazı deneyimlerden bahsederek daha da detaylandırdı: " Başlıkta da belirtildiği gibi, bir oyuncu 1. veya 2. rauntta AFK kalır kalmaz maçın otomatik olarak bitmesi / yeniden yapılması daha iyi olur. "Bir sonraki turda doğmadığı" an (maçın en başında - 1. veya 2. raunt), Valorant oyunu henüz oy kullanmadan ya da herhangi bir şey olmadan (Overwatch sistemi gibi) yeniden başlatılabilir. " " Böyle bir durumda, ayrılan kişi ağır bir şekilde cezalandırılmalıdır, hatta öyle ki rütbesi düşürülmeli veya daha ağır bir ceza verilmelidir. Oyunda yer alan diğer oyuncuların sıralamalarında hiçbir olumsuz etki olmamalıdır. "

Bu bir çok oyuncunun başına gelebileceğik bir deneyim ve reddit gönderisinin aldığı olumlu oyların sayısına bakılırsa, bu sorundan muzdarip birçok Valorant oyuncusu olduğunu varsayabiliriz. Valorant'taki alt liglerde, oyunu ciddiye alan ve zamanlarının önemli bir bölümünü üst sıraya koymak isteyen oyuncular için bir kabus olabilmektedir. Yeniden başlatmak için oylama sisteminin düzenlenmesi bu zorlu süreci bir nebze olsa da iyileştirebilir ve bu durum oyunculara oldukça faydalı olacaktır.

Ucuz Valorant VP satın almak için tıklayın!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.