ABD T. Meclisi Üyesi A. Cortez, League of Legends'ın Siyasi Kariyerine Nasıl Yardımcı Olduğunu Anlatıyor

ABD T. Meclisi Üyesi A. Cortez, League of Legends'ın Siyasi Kariyerine Nasıl Yardımcı Olduğunu Anlatıyor
Daha çok AOC olarak bilinen Amerikan Kongre üyesi Alexandria Ocasio-Cortez, diğer popüler yayıncı oyucularla oyunu oynadığı bir Among Us yayını yaptı. Yayın sırasında League of Legends oynama deneyimlerini anlattı.

Bilmeyenler için AOC, bir süredir League of Legends oynadı ve bu yılın başlarında Temmuz ayında Silver III'e ulaştığını paylaştı . Yayında oynadığı rolü, oynadığı Şampiyonları ve popüler MOBA hakkındaki bazı düşüncelerini anlattı.

AOC, League oynamayı konuşuyor

İlk tartıştığı şey, League of Legends'da oynadığı rol oldu . AOC'nin tercih ettiği rol destektir. En sevdiği şampiyonlardan bahsederken "Sona, Janna, Lux, Morgana ve birkaç hero daha" dedi. Ayrıca "savunma şampiyonlarını agresif bir şekilde" oynamayı sevdiğini söyledi.

FOXNGAME

Sonra, Hasan "HasanAbi" Piker ona " League of Legends sohbetinde soğukkanlılığını korumanın, kongrede sakinliğini sürdürmek söz konusu olduğunda siyasi kariyerine yardımcı olup olmadığını" sordu.

Siyasi kariyerine yardımcı olduğunu düşündüğünü söyleyerek yanıt verdi. “Elo Hell'de oynamak gerçekten çok sabır gerektiriyor. Oyunda beş dakikada bırakan, küfreden 12 yaşındaki çocuklarla oynuyorsunuz, bu gerçekten sabrınızı geliştiriyor. "

FOXNGAME

'Elo Hell' genellikle Demir, Bronz veya AOC'nin durumunda Gümüş gibi daha düşük seviyedeki kademeleri ifade eder. Öfkeyle bırakanların (takımlarını maç ortasında hayal kırıklığından mahrum bırakan insanlar) ve feeder oyuncuların (işler iyi gitmediğinde takım arkadaşlarını sözlü olarak taciz etmeye meyilli olanlar) hacmi genellikle alt sıralarda oldukça fazladır, ancak bu sadece elo hell’e özgü değildir. Bu sorunlar , oyunun başlangıcından bu yana League of Legends topluluğunu her kademede rahatsız etmeye devam ediyor .

Bununla birlikte, AOC'nin oyuncu tabanının toksik tarafıyla ilgili deneyimi onu oyun oynamaktan uzaklaştırmak için yeterli olmadı.

Böylesine önemli bir Amerikan siyasi figürün topluluğun bir parçası haline geldiğini görmek çok güzel.

Türkiye’de milletvekillerin herhangi bir oyunda, yayın açtığını görmek izlemek güzel olurdu.

En Ucuz League Of Legends LOL RP Almak İçin Tıklayın!

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.