3. Perdede Valorant hayranları hayal kırıklığına uğradı

3. Perdede Valorant hayranları hayal kırıklığına uğradı
Mevcut hatalar ve sorunlar Valorant, oyunu şu anda kesinlikle oynanamaz hale getiriyor.

1.10 yamasıyla Valorant 3. Perde, bir sürü değişiklikle birlikte Ajan ve silah metasına sahip yeni bir harita getirdi.

Valorant Act 3, gelişini çevreleyen çok fazla hype içeriyordu. Riot Games, 1.11 yaması için yeni bir Temsilci duyurmakla kalmadı, aynı zamanda canlı sunucular için Icebox'ı programın çok ilerisinde yayınladı.

Ancak beklentileri karşılayabildi mi?

Muhtemelen hayır, çünkü Valorant topluluğunun çoğunluğu oyunun mevcut durumu ile ilgili olarak dirgenlerle dışarıda.

Oyunculara göre 3. Perde, Riot Games için bir "vuruş ve ıskalama" idi. geliştiriciler şu anda hatalarla dolu ve kayıt sorunlarıyla uğraşmakla kalmıyor, aynı zamanda , oyunu hala rahatsız eden daha acil sorunların bazılarıyla da başa çıkmaya çalışıyordu.

Valorant Perde 3 ile ilgili sorunlar

FOXNGAME

bir Reddit gönderisinde SliverPrincev şöyle dedi:

"Bir geliştirici takdir aşamasından eleştiri aşamasına gitmem gerektiği için üzgünüm. Valorant'ın umutsuzca bir PBE'ye ihtiyacı var. Riot Ziegler bile yeni yamaların kararsız olduğunu kabul etti. "

League of Legends, geliştiricilerin resmi sunucular için başlatmadan önce yeni değişiklikleri test etmek için kullandıkları kendi PBE istemcisi ve PBE sunucularına sahiptir. Bu, LOL geliştiricilerinin hataları ve aksaklıkları önceden halletmesine olanak tanır ve yıllar içinde şampiyon ve eşya dengesi sisteminin ayrılmaz bir parçası haline gelmiştir.

Benzer bir sisteme sahip olan Valorant, geliştiricilerin yamalarını göndermeden önce test etmelerine yardımcı olacak ve böylece oyunun o anda karşılaştığı sorunların çoğunu önleyecektir. SilverPrincev şu anda oyuncular için Valorant deneyimini neyin mahvettiğine dair bazı ilginç noktalar sunuyor.

1. Ciddi tekleme sorunları Valorant'ı oynanamaz hale getiriyor

Valorant Act 3'ün sunuculara getirdiği oyun içi "takılma" sorunu bir bölgeye özgü değildi ve dünyanın dört bir yanındaki oyuncular bu sorunla karşı karşıyaydı. Riot Games, Valorant'ın sahip olmasını istedikleri rekabetçi dürüstlüğü sık sık vurguladı. Ne yazık ki, bilgisayar korsanları ve hilelerden çok, oyunun adaletini tehlikeye atan bu hatalardır.

2. Abysmal hit kaydı ve görsel gecikme

Valorant'ta mermi hit kaydı, resmi lansmanlarının ilk gününden bu yana 128 tick sunucusunda bir sorun haline geldi. Neredeyse 5 ay sonra, sorun her zamanki kadar kalıcı görünüyor ve muhtemelen en son görsel gecikme hatasıyla daha da kötüleşti.

3. Valorant’ın derecelendirilmemiş oyunları şu anda tam bir karmaşa

Derecelendirilmemiş ve Rekabetçi eşleştirme sırasında belirli bir haritayı seçememek tam bir kabus.

Icebox'ın piyasaya sürülmesiyle birlikte Valorant oyuncuları, sıraya girdiklerinde yeni haritayı almaya daha fazla eğiliyorlar. Icebox, oyundaki diğer haritalara kıyasla biraz karmaşıktır, ancak birçok oyuncu doğal olarak haritayı olabildiğince çok oynamak isteyecektir.

Sorun, bazı oyuncular Icebox'a sahip olmadıklarında sıradan çıkmaya başladığında ortaya çıkıyor, bu da Valorant'ı uğruna oynamak isteyen kullanıcılar için oyun deneyimini önemli ölçüde mahvediyor.

4. Ezici flaş efekti.

Valorant yama 1.10, gözlemci aracı için, tekerleklerin şimdiye kadar karşılaştığı bazı pürüzlü kenarları gerçekten düzleştiren bazı yaşam kalitesi değişiklikleri getirdi. Ancak, tüm değişiklikler olumlu değildi ve oyuncular özellikle yeni flaş efektini eleştiriyorlar.

Flaş efekti şimdi sadece gözlemciler için siyah bir ekran oluşturuyor ve çoğu insanın anlamsız hissettiği şey bu. Gözlemcinin özü, flaş animasyonun ötesini görme yeteneğinde yatmaktadır. Orijinal flaş efektinin yerine siyah bir ekran koymak, amacı geçersiz kılmaz mı?

5. Oyun Bulma kuyrukları yüksek elo'larda çok uzun

Valorant'ın rekabetçi besin zincirinde ne kadar yükseğe çıkarsanız, bir eşleşme bulmanız o kadar uzun sürecektir. Bazen sıra süreleri o kadar uzundur ki oyuncular ya bir süre oyundan çıkarlar ya da sadece smurf  hesap açar.

Profesyonel oyuncuların bile Valorant'ta smurf hesaplar yaptığı durumlar olmuştur. Radiant rütbesine ulaştıktan sonra, oyuncular genellikle ana hesaplarında daha fazla zevk almazlar ve bu, ikincil bir smurf hesabı oluşturmalarına sebep olur.

Oyuncular Riot'un tüm bu hataları gidermesi için bekliyor.
 

VALORANT VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.