2020'de PC için en iyi fps oyunları

2020'de PC için en iyi fps oyunları
2020 Yılındaki En iyi 5 FPS oyunu

Birinci şahıs nişancı (FPS) türleri, oyun endüstrisinin bayrak taşıyıcısı olarak adlandırılabilir. PC oyun dünyasına yirmi yılı aşkın bir süredir hakim ve hala güçlü.

FPS oyunları en iyi oyuncuları ortaya çıkarır. Oyuncuların amacını ve doğruluğunu test ederek yeteneklerini geliştirmeye zorluyorlar. Bu tür oyunlar oyuncuların yeni taktikler bulmasına izin veriyor.

Bu yazıda, 2020'de PC için en iyi FPS oyunlarından beşini tartışacağız.

Call of Duty Warzone

FOXNGAME

Call of Duty, Infinity Ward ve Raven Software tarafından geliştirilmiştir. Apex Legends ve Fortnite gibi diğer oyunların freemium modelinin ardından oyun hemen başarılı oldu. Nisan 2020'den itibaren 50 milyondan fazla oyuncu kazanmayı başardı ve FPS pazarında heyecan verici bir seçim olmaya devam ediyor. Oyun tamamen bir FPS unvanı olmamasına rağmen, COD MW sürümleriyle birçok benzerliği paylaşıyor. İki ana oyun moduna sahiptir: Plunder ve Battle Royale.

Warzone CP Satın Al

CS: GO

FOXNGAME

Counter strike şu anda dünyanın en eski FPS oyunlarından biri. Condition Zero'dan Global Offensive kadar CS franchise'ı inanılmaz bir başarı olduğunu kanıtladı. Hidden Path Entertainment ve Valve tarafından geliştirilen CS: GO, 21 Ağustos 2012 tarihinde piyasaya sürüldü. Şubat 2020 itibariyle 24 milyon oyuncudan oluşan rekor bir kullanıcı tabanına sahip. CS: GO, yüksek öğrenme eğrisi ve rekabetçi oynanışa sahip saf bir FPS oyunudur.

CS:GO Prime Status Upgrade Satın Al

Crossfire

FOXNGAME

Smilegate tarafından geliştirilen ve 3 Mayıs 2007'de yayımlanan Crossfire, bu listedeki en popüler FPS oyunlarından biridir. Güney Kore ve Çin'deki popülaritesi, oyunun çok sayıda oyuncu kazanmasına yardımcı oldu, böylece Ocak 2020'den itibaren aylık 240 milyon kullanıcı tabanına sahip oldu. Crossfire, iki şirketin sunduğu ücretsiz bir oyundur: (black List ve Global Risk.)

Overwatch

FOXNGAME

Overwatch, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. Blizzard'a göre, oyunun Mayıs 2018 itibariyle 40 milyondan fazla bir oyuncu tabanı vardı. Oyuncu tabanındaki son veriler geliştiriciler tarafından yayınlanmamıştır, ancak yine de FPS türündeki çoğunluk popülerlik payına sahiptir. Oyun, oyuncuların benzersiz yeteneklere sahip kahraman karakterleri listesinden seçim yaptıkları bir shooter tarzı oyun sunuyor.

Overwatch Satın al

Valorant

FOXNGAME

Valorant, CS: GO ve Overwatch'ın bir kombinasyonu olarak kabul edilir. Riot Games tarafından geliştirilen ve 2 Haziran 2020'de piyasaya sürülen Valorant, oyun dünyasını bir fırtınaya sürükledi. FPS unvanı beta sürümünde üç milyon oyuncuyu vurdu. Twitch görüntülemesi azalmış olsa da, oyun CS: GO gibi diğer oyunlardan muazzam bir oyuncu grubunu ele geçiriyor gibi görünüyor. Her biri oyunda farklı yeteneklere sahip benzersiz karakterlere sahip bir taktik atış oyunu. Oyuncular, her biri beş kişilik iki takıma yerleştirilir.

Listemiz dünyanın en ünlü oyunlarından bazılarını içermektedir. Ancak, hepsini litselemedik. Tom Clancy's Rainbow Six Siege, COD MW serisi, Destiny 2, Doom Eternal, Apex Legends ve Halo serisi gibi onurlu oyunlardan da memnuniyet duyuyoruz.

Valorant VP SATIN AL

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.