Yeni Fortnite Güncellemesi Çıktı, Bouncer Tuzak İtemi Eklendi

Yeni Fortnite Güncellemesi Çıktı, Bouncer Tuzak İtemi Eklendi
Yerleştirdiğinizde büyük bir zıplama ile rakiplerinizi şaşırtabileceksiniz

Bazı yeni içerikler yakında Fortnite'a bir güncelleme ile beraber gelecek. Oyunun 4.3 içerik güncellemesinin yarın, 5 Haziran'da PS4, Xbox One, PC ve iOS için kullanıma sunulması planlanıyor ve bu, Battle Royale'a yeni bir öğe daha eklemeye hazırlanıyor.

Güncellemenin, tüm platformlarda 5 AM PT / 8 AM ET / 1 BST'de açılması planlandı ve herhangi bir sunucu kesintisi gerektirmeyecek, resmi Fortnite Twiter hesabından açıklandı. Tweet, güncellemenin içeriği ile ilgili daha ayrıntılı bilgi vermedi, yalnızca "v4.3 İçerik Güncellemesinde etkileyici yeni zirvelere geri dön" ifadesini kullandı.

FOXNGAME

Bu, Fortnite'ın oyun içi güncellemeler bölümünde son zamanlarda ortaya çıkan yeni bir öğe olan The Bouncer için çok ince bir referanstır. The Bouncer, Treasure Chests, Supply Drops, Supply Llamas veya lootlarda bulunabilen bir tuzak türüdür. Oyuncular yere veya duvarlara yerleştirebilir; Basıldığında, havaya uçan oyuncuları gönderecek.

Yeni içerik güncellemesi, geçtiğimiz haftaki Battle Royale'a Alışveriş Sepetlerini tanıtan v4.3 yamasını takip ediyor. Güncelleme aynı zamanda bir dizi performans iyileştirmesi yaptı ve tüketildiğinde 5 koruma sağlayan yeni bir madde olan mantarları da ekledi.
 

Hemen Fortnite V-Papel satın almak için tıklayın!