Üçüncü PUBG Sanhok haritası testi devam ediyor

Üçüncü PUBG Sanhok haritası testi devam ediyor
Hadi hep beraber yeni Sanhok haritası testlerini inceleyelim

PlayerUnknown's Battlegrounds'ın yeni Sanhok haritası (eski adı Codename: Savage) için üçüncü test turu başladı.. Önümüzdeki birkaç gün boyunca, Steam'de PUBG satın alan herkes, bu test için oyuna sahip olan herkes küçük ada haritasını deneyebilecektir.

Üçüncü Sanhok testi için yama notlarında ayrıntılı olarak açıklayan geliştirici PUBG Corp., harita şu anda dört yeni alana sahip Mağara, Tambang, Lakawi, Na Kham. Haritanın yeni adıyla birlikte ilerlemek için, PUBG Corp. ayrıca Sanhok'taki tüm alanların adını değiştirdi ve birçoğuna testin son turundan bu yana "çeşitli iyileştirmeler" uygulandı.

Ek olarak, PUBG Corp. kırmızı bölgenin nasıl çalıştığını konusunda bir takım düzenlemeler yaptı. Geliştirici, kırmızı bölgenin "genel olarak" artık güvenli bölgede görünmeyeceğini söylüyor. Bununla birlikte, özellikle mavi çember beyaz olana yakın olduğunda, daha dikkatli olmanız gerekecek, ancak PUBG Corp bu değişikliğin güvenli bölge dışında oynamak için genellikle daha riskli olacağını söyler.

PUBG Corp., son zamanlarda silahlara yapılan loot dengesini uygulamaya koyduğunda, Sanhok'daki bazı ürünler için drop oranlarını da ayarladı. Özellikle, AR tipi silahlar artık daha sık rastlanacak. M16A4 ve AKM'nin drop oranı arttırılmış, M416 ise biraz azalmıştır - ancak PUBG Corp. “ortaya çıkan toplam miktar daha önce olduğu gibi kalacaktır” diyor.

Üçüncü Sanhok testi 14 Mayıs'a kadar devam ediyor ve daha önce de belirtildiği gibi, Steam'de PUBG satın alan herkese açıktır. Teste girmek için Deneysel Test Sunucusu istemcisini Steam Kütüphanenizden indirmeniz gerekmektedir.


Hemen PUBG satın almak için tıklayın!