Todd Howard, Milyonlarca İnsan Hala Her Ay Skyrim Oynamaya Devam Ediyor Dedi

Todd Howard, Milyonlarca İnsan Hala Her Ay Skyrim Oynamaya Devam Ediyor Dedi
Howard, yaptığı açıklamada "Eğer bırakmamızı istiyorsanız, oyunu satın almayı bırakın" diye espri yaptı.

Elder Scrolls V: Skryim, Bethesda'nın şimdiye kadarki en büyük başarı hikayelerinden biri olmuştur. Aslen 2011 yılında çıkan, beğenilen RPG son derece popüler kalmaya devam etmiştir. Oyun müdürü Todd Howard'a göre, "milyonlarca insan" hala her ay oyunu oynamaktadır.

Howard, "Şuan oyunu oynayanlar, yedi yıl sonra da büyük bir çoğunluğu Skyrim oynamaya devam edecek, her ay milyonlarca insan bu oyunu oynuyor" dedi.

Skyrim orijinal olarak 2011 yılında PlayStation 3, Xbox 360 ve PC için piyasaya sürüldü. PlayStation 4 ve Xbox One için özel bir sürüm, 2016 yılında piyasaya sürüldü ve Nintendo Switch sürümü 2017'de piyasaya sürüldü. Oyun ayrıca PlayStation VR'da da mevcut.

Howard, yaptığı bir açıklamada "Eğer bırakmamızı istiyorsanız, oyunu satın almayı bırakın" diye espri yaptı.

2014 yılı itibariyle, Skyrim 20 milyon kopya satmıştı , ancak bu rakam elbette PS4, Xbox One ve Switch üzerindeki satışları ve eski platformlarda devam eden satışları içermiyor.

Skyrim ve Skyrim Special Edition, Steam'de en popüler oyunlar arasında yer alıyor.

Bethesda Game Studios şu anda Starfield ve The Elder Scrolls VI adlı yeni bir RPG de dahil olmak üzere birçok yeni proje üzerinde çalışıyor. Bu oyunlar uzun bir süre bizlerle olmayacak gibi gözüküyor, şirket yeni konsollar çıkana kadar oyunu yayınlamayacaklar.

Hemen Elder Scrools V: Skyrim satın almak için tıklayın!