Oyun Hakkında

  Oyun Açıklaması

  İnsanlık, Dünya'yı kuru bir çorak araziye dönüştürdü ve yok oldu, ancak bazı türler adapte oldu ve gelişti. Kunduz fraksiyonlarından birini seçin ve koloninizin ne kadar dayanabileceğini görün.

  Kunduz toplulukları

  FOXNGAME

  İki kunduz grubundan birini kontrol edin: doğa dostu Folktails veya çalışkan Demir Dişler. Her fraksiyonun benzersiz bir stili, binaları ve oyun özellikleri vardır. Oyun tarzınıza uygun olanı seçin!

  Islak ve kuru mevsimler

  FOXNGAME

  Yerleşiminizi tekrar eden kuraklıklara hazırlayın. Yiyecek stoklayın ve nehirler kuruduktan sonra bile tarlaları ve ormanları canlı tutun. Araziyi ekilebilir durumda tutmak için hem doğal su kaynaklarına hem de yapay sulamaya güvenin.

  nehir kontrolü

  FOXNGAME

  Geleceğin kunduzları su mühendisliğinde bin yıllık deneyime sahiptir. Barajlar ve bent kapakları kurun, patlayıcılarla kanallar kazın ve çorak araziye hayat getirmek için nehirleri yönlendirin. O dinamite dikkat et.

  oduncu

  FOXNGAME

  Keresteyi su çarkları ve kereste fabrikalarından motorlara ve öğütücülere kadar sofistike makinelere dönüştürün. Ahşap, Timberborn'daki ana kaynaktır, ancak en gelişmiş yapılar metal gerektirir. Onu bulmak için leş yiyicilerinizi eski dünyanın harabelerine gönderin.

  Dikey mimari

  FOXNGAME

  Dikey bir mimari sistem kullanarak gelişen bir kunduz yerleşimi oluşturun. Alan sınırlıdır, bu nedenle locaları ve atölyeleri üst üste istifleyin, platformlar ve köprüler inşa edin ve büyüyen nüfusunuz için bir elektrik şebekesi kurun.

  Gündüz ve gece döngüsü

  FOXNGAME

  Verimli üretim zincirleri ve gece aktiviteleri ile çok bölgeli bir şehir inşa edin. Bireysel olarak simüle edilmiş sakinlerin hayatlarını gün boyunca takip edin ve yeni nesil doğduğunda kutlayın!

  refah

  FOXNGAME

  Evrimleşmiş bir kunduzun yaşam tarzı sadece "çalışmak, uyumak ve tahtaya yemek yemek" değildir. Koloniyi canlı tutmanın yanı sıra dengeli bir beslenme, dekorasyon, anıtlar ve daha fazlasıyla kemirgenlerinizin ihtiyaçlarını karşılayın.

  Harita düzenleyici

  FOXNGAME

  Dahil edilen haritalardan birinde oynayın veya kendinizinkini oluşturun ve toplulukla paylaşın! Farklı yükseklikteki tepeler, çöle dağılmış harabeler ve suya erişime bağlı tüm yaşam ile her harita farklı bir meydan okuma sunuyor.

  ...ve dahası!

  Proje başladığından beri oyunu iyileştiriyor ve topluluk geri bildirimlerine dayanarak yeni özellikler ekliyoruz. Dünyanın ilk kunduz şehir kurucusunu yapıyoruz, bu yüzden bizimle birlikte oymak istiyorsanız Timberborn Erken Erişim'e atlayın!

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or newer
  • İşlemci: 2-core 1.7 GHz or better
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660, Radeon RX 460 or similar
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan
  Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7 or newer
  • İşlemci: 4-core 2.9 GHz or better
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce RTX 2070, Radeon RX 5700 or similar
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan
  FOXNGAME
  Ücretsiz işlem
  Komisyon ya da kesinti yok
  FOXNGAME
  Güvenli Alışveriş
  3D Secure, Paytr, GPay
  FOXNGAME
  Referans Sistemi
  %1 kazanç sağlayın.
  FOXNGAME
  24/7 Destek
  Destek hep yanınızda.
  FOXNGAME
  Çekilişler
  Takip et, kazan.