"Square Enix" COVID-19 Krizine Yanıt Verdi

"Square Enix" COVID-19 Krizine Yanıt Verdi
Final Fantasy yayıncısının devam etmekte olan "pandemik" hakkında söyledikleri

Square Enix, COVID-19'un (koronavirüs) etkisi hakkında yorum yapan en son yayıncı oldu. Bir blog yazısında, Square Enix Americas ve Avrupa CEO'su Phil Rogers, Square Enix'teki ekiplerin bu stresli süre boyunca birbirlerini, ailelerini ve arkadaşlarını ve oyun topluluğunu desteklediklerini söyleyerek başladı.

Rogers, Square Enix'in yerel yönetimlerin son zamanlarda ortaya koyduğu sağlık ve güvenlik yönergelerini izlediğini söyledi. Şubat ayında Square Enix, ofislerini ziyaret edenlerin sayısını sınırlamanın yanı sıra, çalışanları için yurtiçi ve yurtdışı iş seyahatine izin vermeyi durdurdu.

Buna ek olarak, Square Enix, geliştiricilerinin Bungie ve Rockstar Games dahil olmak üzere sayısız geliştiriciye benzer şekilde evden çalışmasına izin veriyor.

Evden çalışamayanlar için Square Enix, çalışma saatlerini şaşırtarak "ofis yoğunluğunu azaltmak" için önlemler aldı.

Rogers ayrıca Square Enix'in ekiplerinin canlı servis oyunlarını desteklemeye devam edeceğini, yaklaşan başlıklar üzerinde çalışmaların devam edeceğini vurguladı. Square Enix'in E3 varlığı olmayacak olsa da - bu gösteri iptal edildiğinden - şirket önümüzdeki oyunlarından bazıları için bir "dijital vitrin" düzenlemeyi planlıyor. Square Enix, bu yıl çok beklenen Avengers oyunu da dahil olmak üzere bir dizi oyun içeriyor.

Ayrıca blog yazısında Rogers, Final Fantasy VII Remake'in planlandığı gibi 10 Nisan'da başlayacağını yineledi, ancak oyunun fiziksel kopyalarının teslimatlarının tedarik zincirindeki kesintiler ve bazı fiziksel durumların kapatılması nedeniyle gecikebileceğini belirtti.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.