Oyun Hakkında

  EXPLORE THE WORLD OF GLORIA VICTIS

  https://store.steampowered.com/app/327070/Gloria_Victis_MMORPG

   

  Oyun Açıklaması

  FOXNGAME

  BU SURLAR DÜŞEMEZ


  Siege Survival: Gloria Victis, vatanınızın işgal edildiği ve şehrinizin şiddetli bir kuşatma altında olduğu Gloria Victis'in orta çağ dünyasında geçmektedir.

  Küçük bir sivil grup, savunma hattının son kalesinde mahsur kalmış durumda ve kaleyi savunmak için canını dişine takan birliklerin son ümidi. İstilacılarla bizzat savaşmıyor olabilirsiniz, ama şehrin kaderi sizin ellerinizde.

  Sayıca üstün olan düşman kuvvetlerine karşı koyan son askerlere destek olun ve takviye birlikleri varana kadar boyun eğmeyin. Gündüzleri kampınızı kurun, kaynaklarınızı yönetin, erzak üretin, geceleri ise işgal altındaki şehirde kaynaklar arayın ve mücadelenize katılacak yeni siviller bulun.

  KUŞATMADAN SAĞ ÇIKIN

  Şehrinizden geriye kalanları savunan birkaç yorgun askerin oklara, silahlara, zırha ve yaralılar için tedaviye şiddetle ihtiyacı var. Savunma hattının son tabyasının birkaç günde bir gerçekleşen çarpışmalardan önce ihtiyaçlarını karşılamanız ve onlara destek olmanız gerekiyor; aksi takdirde düşman er ya da geç kaleye girecek. Sadece bu da değil, aynı zamanda alevli ok dalgaları ve dev kayalarla gerçekleştirilen saldırılara karşı sivilleri ve kampınızı da korumanız gerekiyor.

  FOXNGAME

  KAYNAKLARINIZI YÖNETİN VE ERZAK ÜRETİN

  Daha iyi silahlara, başınızı sokabileceğiniz bir yere, sıcak yemeğe ve mevcut şartların gerektirdiği diğer tüm araçlara ihtiyacınız var; bunları elde etmenin tek yolu ise ekibiniz ile onları bizzat üretmektir. Ancak kaynaklar sınırlı ve hem askerleri hem de sivilleri desteklemeniz gerekecek. Bu yüzden yiyeceklerinizi korumanın, tesislerinizi geliştirmenin ve erzaklarınızı daha verimli kullanmanın yollarını bulun.

  FOXNGAME

  DÜŞEN ŞEHRİ YAĞMALAYIN

  Değerli kaynaklar toplamak, hayatta kalan vatandaşlara yardım etmek veya onlardan faydalanmak için geceleri kalenin güvenli duvarlarının dışına adım atarak yerle bir edilen şehirde keşfe çıkmalısınız. Ama dikkatli olun, düşman devriyeleri sokakları sürekli izliyorlar; akıllıca davranarak gözlerden uzak ve... Hayatta kalmalısınız. Diğer bölgelere giden rotaların kilidini açın, yeni sivilleri mücadelenize dahil edin ve yakalanmamak için şafak vaktinden önce kaleye geri dönün.

  FOXNGAME

  KÖŞEYE SIKIŞMIŞ DURUMDASINIZ

  Yardım yolda ama yardımın varmasına daha haftalar var. Böyle bir kuşatmada, bir ikilem hızla yeni ikilemler doğurabilir ve çok kısa bir süre içinde zor ahlaki seçimler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Yoldaşlarınızın ve şehrin kaderi sizin ellerinizde. Açlık, yaralar, hastalıklar ve çaresizliğin yanı sıra siviller ile savunmacılar arasında yaşanan gerginlikler artacak. Askerleri ayakta tutmak mı yoksa sivillerin hayatlarını kurtarmak mı? Buna sadece siz karar verebilirsiniz.

  FOXNGAME

  KENDİ HİKÂYENİZİ ANLATIN

  Siege Survival: Gloria Victis, oyun çıktığında modlamaya ve topluluk tarafından oluşturulan içeriklerin kullanımına izin verecek bir oyun editörü platformunda geliştirildi. Kendi özgün senaryolarınızı ve hikâyelerinizi sıfırdan oluşturun ve Gloria Victis evrenini genişletin.

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}

  Sistem Gereksinimleri

  Minimum:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 Sp. 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i3 or AMD Athlon II X4 with at least 2,7 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GT 740, Radeon HD 7750 - at least 1GB GPU memory
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Game requirements may change in time (optimization).
  Önerilen:
  • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
  • İşletim Sistemi: Windows 7 Sp. 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5 or AMD Phenom II X4 with at least 3.2 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 960, Radeon HD 7970 - at least 2GB GPU memory
  • DirectX: Sürüm 11
  • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan
  • İlave Notlar: Game requirements may change in time (optimization).
  FOXNGAME
  Ücretsiz işlem
  Komisyon ya da kesinti yok
  FOXNGAME
  Güvenli Alışveriş
  3D Secure, Paytr, GPay
  FOXNGAME
  Referans Sistemi
  %1 kazanç sağlayın.
  FOXNGAME
  24/7 Destek
  Destek hep yanınızda.
  FOXNGAME
  Çekilişler
  Takip et, kazan.