Shadow Warrior 2 Oyunun da Hayatta Kalmaya Çalış

Bozulmuş bir dünyanın kenarında gizli bir paralı asker olarak hayatta kalan müthiş savaşçı

FOXNGAME

Bozulmuş bir dünyanın kenarında gizli bir paralı asker olarak hayatta kalan müthiş savaşçı, dünyayı ezici şeytani lejyonlara saldırmak için silahlar, bıçaklar, sihir ve zekâdan oluşan devasa bir kombinasyon oyunudur.


Dört kişilik kooperatifte müttefikler ile birlikte çevrimiçi savaşın ya da cesur misyonları tamamlamak ve efsanenin güçlü yeni silahlar, zırhlar ve gizli kalıntılar toplamak için yalnızca muhteşem prosedürel olarak oluşturulan manzaralar içinde tek başınıza gidin.


Oyunun Hikayesi:

Lo Wang, eski patronuyla gölge alanının eski tanrıları arasındaki ittifak parçalandığından beri beş yıl geçti. Lo Wang'ın karanlığı yok etme çabaları asil niyetlere rağmen dünyayı bozarak insanın ve iblisin yan yana yaşadığı garip ve vahşice yeni bir düzen oluşturuyor.

Bir zamanlar korkulan savaşçı, yerel Yakuza klanları için işe alınan bir kılıç olarak yetersiz bir varlığı ortaya çıkararak, düşmanlarının ulaşamadığı vahşi bölgelerde ve Zilla'nın sibernetik metropolünün neon ışıltısı dışında yaşıyor.

Basit bir görev yanlış gittiğinde Lo Wang, parlak bir genç bilim adamı olan düşmanı Orochi Zilla ile dünyamızda huzursuz hale gelen şeytani güçler arasında uçucu bir çatışmaya girer.

Keskin dilli kahraman, bir kez daha ölümcül bıçakları, şaşırtıcı ateş gücü ve kötülük dünyasını temizlemek için büyü kullanmalıdır.

FOXNGAME

Özellikleri:

Bıçaklar ve mermiler: Lo Wang, kendi markasına, ölümcül muhalefetin üstesinden gelmek için 70'ten fazla ölümcül bıçak ve patlayıcı ateşli silahlarla genişletiyor.
Keskin katana, kısa kılıçlar, hilal bıçakları ve el pençeleri ile çelik ve kör rüzgar olun veya düşmanlarınızı yok etmek için süslü bir ateşli silah sansürünün tadına varın.

Dört Kişilik İşbirliği: Savaşın veya kampanya ko-op modunda online olarak dört kişilik bir imha tayfunuyla çerimiçi olarak bir araya getirin.

Acımasız Hasar Sistemi: Elinizdeki durumu temel alarak silahınızı seçin ve sonra gelişmiş bir sistem ile yolunuzdaki her şeyi sökün. Ekstremiteleri ve başları ayırmak için hassas bıçak darbeleri kullanın veya ağır kanunlara geçin ve devasa hayvanlara doğru bir delik açın.

Özel Yükseltme Sistemi: Performansı artırmak veya yıkıcı temel efektlerle zenginleştirmek için cephaneliğinizdeki silahları aynı anda üç taşa yükseltin.
Lo Wang'ın gücünü arttırmak ve death-dealing sanatını overdrive yapmak için karma, tılsım ve zırh toplayın.