Rage 2 Bir Fragmanla Duyuruldu

Süpriz! Rage 2 yapım aşamasında ve hızla devam ediyor

Bethesda, oyunun son güncelerde sızan bilgilerini inkar etmemeye karar verdikten sonra, resmi olarak, ilk fragmanı ile oyunun üzerinde gerçekten çalıştığını duyuruldu. Ne yazık ki, herhangi bir oynanış görüntüsü videoda mevcut değil, ama kısa zamanda yeni bir video ile döneceğini de söyledi.

Rage 2'nin ilk fragmanı neredeyse tamamen aksiyondan oluşuyor. Mad Max'in dünyasında yer alamayacak çeşitli karakterler, savaşan, silah kullanan ve ağırlık kaldırarak görülebilir. Oyundan ne beklenmesi gerektiğine dair gerçek bir gösterge henüz yok ancak, kıyamet sonrası bir dünyada olabileceği öne sürülmektedir.

Bethesda, bir oyun fragmanının bundan kısa bir süre sonra izlenebileceğini söyledi. Şirket PC, PS4 ve Xbox One'ın adil varsayımlar gibi görünse de, piyasaya çıkış tarihi veya platformları dahil olmak üzere daha fazla şey paylaşmadı.

Resmi Bethesda web sitesi, Rage 2'ye ayrılmış bir alanla güncellendi ve trailerden biraz daha fazlasını ortaya çıkardı. Rage 2'nin ne olduğu sorusunu yanıtlıyor: “Toplum, hukuk ve düzenden yoksun bir distopya dünyasına dalın” Rage 2, her yere gidebileceğiniz, herhangi bir şey yapabileceğiniz ve patlayabileceğiniz gerçek bir açık dünya FPS deneyimini bir araya getiriyor. Her şeyi." Ayrıca, sitenin altbilgisi, Just Cause serisinden sorumlu stüdyo olan Avalanche Studios ile "birlikte" geliştirildiğini de ekledi.

Bethesda'nın E3 2018'de düzenlediği basın toplantısı 10 Haziran Pazar günü için belirlendi.