PUBG sınırlı bir süre için savaş modunu geri getiriyor

PUBG sınırlı bir süre için savaş modunu geri getiriyor
Savaş modu bu hafta geri dönüyor

PlayerUnknown's Battlegrounds yeni bir etkinlik modu geliyor. Oyunun son güncellemesini takiben geliştirici PUBG Corp, popüler War Mode'u sınırlı bir süre için geri getirdiğini duyurdu ve bu sefer birkaç değişiklikle birlikte aktif olacak.

Savaş Modu'nun bu iterasyonu için, oyuncular Miramar'da beş kişilik 10 takım halinde toplanacaklar. Savaş, PUBG Corp.'un bu sefer biraz daha büyük olacağını söyleyediği statik bir güvenli bölgede yapılacak. Oyuncular ayrıca seviye 3 kask ve yelek, iki el bombası ve genellikle sadece droplarda bulunabilecek bir rastgele silah da dahil olmak üzere "üst düzey" ekipmanlara erişebilecek.

<iframe src="https://www.gamespot.com/videos/embed/6443570/" width="1080" height="590" scrolling="no" frameborder="0" webkitallowfullscreen="" mozallowfullscreen="" allowfullscreen=""></iframe>

Daha önce olduğu gibi, Savaş esas olarak PUBG için bir Team Deathmatch modudur. Amaç, diğer oyuncuları öldürerek ve düşürerek 200 puan elde etmektir. PUBG'nin her zamanki battle royale modundan farklı olarak, oyuncular bir maç sırasında her öldürüldüklerinde bir uçakta yeniden doğacaklar ve takım arkadaşını canlandırmak sadece iki saniye sürecek.

War Mode bu akşam başlayacak, 3 Mayıs saat 7'de PT / 10 PM ET (4 Mayıs'ta 3 AM BST) ve sadece 6 Mayıs'ta aynı zamana kadar devam eden haftasonu boyunca erişilebilir olacak. Ancak popülaritesi göz önüne alındığında PUBG Corp., gelecekte her zaman bu yeni bir modu tekrar sunabilir.

Savaş Modu, PUBG'nin en son güncellemesinden kısa bir süre sonra gelmiş olacak ve oyunda büyük değişiklikler oldu. Yeni bir silahın (SLR) ve Miramar'ın yeni aracına ek olarak, Güncelleme # 12 hangi harita oyuncularının eşleşmeyi tercih edeceğini ve silah dengesinde büyük değişiklikler yaptığını belirtti.

Hemen PUBG satın almak için tıklayın!