PUBG serverları bu gece bakıma alınacak

PUBG serverları bu gece bakıma alınacak
Yeni güncelleştirmeler için serverlar bakıma alınacak

PlayerUnknown’s Battlegrounds için bizleri büyük bir güncelleme bekliyor. Yama, bu gece 2 Mayıs'ta aktif olacak ve bir bakım turu öncesinde gerçekleşecek. Bu süre zarfında, geliştiricilerin yapacağı ve aktif olarak yayınlanması için yeni içerikler canlı olarak yayınlanacak.

Güncelleştirme # 12, PUBG'nin 1 Mayıs'ta resmen sona eren mevcut sıradaki mevsiminin sona ermesinden kısa bir süre sonra gerçekleşmiş olacak. Bakımın, saat 18.00'de başlayacağı planlandı. (10 Mayıs'ta 3 AM BST) ve yaklaşık dört saat sürmesi bekleniyor. Her ne kadar her zaman bir şans olsa da, tahmin edilenden daha erken ya da daha sonra tamamlanabileceğini unutmayın.

Bakım dönemini takiben, güncelleme PC'deki tüm oyuncular için geçerli olacak. Oyuna yeni bir silah ekliyor - SLR - bunun yanı sıra hangi haritayı eşleştirmeyi tercih edeceğinizi seçme yeteneği de olacak. PUBG Corp., Miramar'a yeni bir araç daha ekledi: Mirado, şehir merkezlerinde ve şehrin ana caddelerinde bulunan dört kişilik bir araba.

Ek olarak, Güncelleştirme 12, silah dengesinde kapsamlı değişiklikler yapacak. PUBG Corp., bu düzenlemelerin sebebinin, belirli bir silahın diğerlerinden daha “tarafsız olarak daha iyi” hissetmemesini sağlamak olduğunu söylüyor. Güncelleme ayrıca av tüfeği için duckbill, birkaç tutamaç ve iki yeni kapsam da dahil olmak üzere yeni eklerin bir listesini sunuyor.

Son olarak, yeni yama, birtakım hata düzeltmelerini ve Miramar'a bir miktar iyileştirme yapmayı, yani bazı binaları ve örtüleri ekleyip çıkarmayı hedefliyor.

 

Hemen PUBG satın almak için tıklayın!