PUBG server sorunları nedeniyle savaş modunu kapattı

PUBG server sorunları nedeniyle savaş modunu kapattı
Yeniden aktif edildikten kısa bir süre sonra, PlayerUnknown's Battlegrounds'ın savaş modu modu oyunun sunucu üzerinde yarattığı etki yüzünden devre dışı bırakıldı.
Geçtiğimiz günlerde gelen güncelleme ile beraber PUBG Corp. çok sevilen ve modun tekrar gelmesini isteyen kullanıcıların geridönüşünü dikkate alarak güncelleme ile beraber aktif etmişti. Kullanıcılar bir süreliğine sorunsuz bir şekilde popüler savaş modunu oynamayı başardı.

Aktif olarak gelen ve bir süre sonra yapımcıların dikkatini çeken bir hata modun tekrar kontrol edilmesine yol açtı. Başka bazı oyuncular bu sorunu yaşamadığını ve modda bir sıkıntı olmadığını dile getirsede PUBG Corp. her işini iyi yapan şirket gibi işini şansa bırakmadı ve modu incelemeye aldı.

Kısa bir süre sonra modun incelenmesi ardından PUBG Corp. bir açıklama yaptı ve sorunun tespit edildiğini, açıklamanın en kısa sürede duyulacağını söyledi.

Yapımcılardan ve geliştiricilerden gelen açıklama ise "Yeniden aktif edildikten kısa bir süre sonra, PlayerUnknown's Battlegrounds'ın savaş modu modu oyunun sunucu üzerinde yarattığı etki yüzünden devre dışı bırakıldı." oldu.
 
Hemen PUBG satın almak için tıklayın!