PUBG Mobil Güncellemesi İle Miramar Haritası Eklendi

PUBG Mobil Güncellemesi İle Miramar Haritası Eklendi
Çöl haritası mobil versiyona 0.5.0 güncellemesi ile beraber eklendi

PUBG Corp. ve TencentPlayerUnknown's Battlegrounds mobil versiyonu için yeni bir güncelleme yayınladı. Güncelleme 0.5.0 şimdi hem Google Play'den hem de App Store'dan indirilebilir ve oyunu yeni özelliklerle, oyun geliştirmeleriyle ve diğer içeriklerle genişletildi.

Güncellemedeki en büyük katkı, Xbox One'da resmi olarak yayınlanmadan önce PUBG'nin mobil versiyonuna girmeyi sağlayan çöl haritası Miramar. PUBG Corp., çöl haritasının konsol sürümünde kullanılabileceğini henüz açıklamadı, ancak geliştirici geçtiğimiz hafta sonu Xbox One'da üçüncü Miramar testini gerçekleştirdi ve haritanın bu ay devreye girmesi bekleniyor.

Güncelleme ayrıca PUBG Mobile'ın ikinci sezonunun başlangıcına işaret ediyor ve oyunculara, kazanmalarını tamamlamak ve ödüllendirmek için haftalık bir dizi yeni ilerleme misyonu sunuyor.

Oyun oynanışı ayarları açısından, geliştiriciler oyuna yerel bir hızlı ekip özelliğini eklediler. Oyuncular artık altı haneli bir kod girerek yakındaki arkadaşlar ile yerel olarak takım oluşturabilirler. Oyun modu ve paraşüt kamerasının "pürüzsüzlüğü" de dahil olmak üzere oyunun çeşitli unsurları da geliştirildi.

Son olarak, PUBG Corp. ve Tencent, oyuncuların yeni kıyafetler ve eşya satın alabilecekleri bir mağazanın yanı sıra yeni bir avatar seçkisi ortaya koydu. Geliştiriciler ayrıca özel indirimli ürünler sunan bir bölüm eklediler.
 

Hemen PUBG satın almak için tıklayın!