Murdered: Soul Suspect Oyununu Keşfedin.

Murdered: Soul Suspect Oyununu Keşfedin.
Murdered:Soul Suspect : oyuncuları kendi cinayetlerinin en zorlu durumunu çözmeye iten, doğaüstü bir dedektif gerilim oyunudur.


Damalı bir geçmişe sahip bir dedektif olan Ronan O'Connor şiddetli bir soygun geçiriri ve acımasız bir katil tarafından zamansız bir son bulur.

Kendisini öbür dünyada bulması için şok etkisi yaratan 'Dusk' dünyasından çıktığı tek kaçış, katilinin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak, onu izlemek ve dedektif içgüdüsü ve yeni keşfedilen doğaüstü yetenekleri kullanarak onu adalete teslim etmektir.

Ronan olarak modern Salem kasabasını keşfetmek için bir özgürlüğe sahipsiniz: Yeni İngiltere tarzı ahşap evleri, dar sokakları, gotik kiliseleri ve ipuçları için zihinsel sığınma evleri mevcut.

Ruhunu kurtarmak için şeytani ruhlarla savaş ve ölümünden kimin sorumlu olduğuna dair şok anları ortaya çıkar.

FOXNGAME


Özellikleri:

*Hareketli bir karakter dizisi tarafından desteklenen bir bükülme hikayesi, Salem'in gizlediği sırlar hakkında sürekli soruları gündeme getiriyor.

*Doğaüstü ve gizemli köklü bağlarla dolu, şehvetli bir şehir olan Salem'te yaşayanların ve ölülerin dünyasını keşfedin.

*Bir boş noktadan diğerine özgürce geçin ve soruşturmayı tamamlamış olsanız bile yeni potansiyel satışları izlemek için önceki sahnelere dönün.

*Cinayetinizi doğaüstü becerilerini kullanarak araştırın; Zihinlerini okumak, düşüncelerini etkilemek ya da bildiklerini görmek ve duymak için insanlara sahip olun.

*Yolları duvarlar ve teleporting ile takip edin. Alacakaranlıkta gizli anıları açığa vurarak veya ölüleri sorgulayarak yeni bilgileri keşfedin.

*Dikkat dağıtmak ve ipuçlarını öğrenmek için becerilerinizi kullanın.

*Ruhlarını kendine çekebileceklerine inanan ruhları yiyen güçlü şeytani ruhları atlatın.

*Stratejik olarak, ruhunuzu sonsuza dek parçalamadan önce onları kaçmak ve atlamak için doğa üstü yeteneklerinizi kullanın.

Bu oyunu satın almak istiyorsanız lütfen buraya tıklayınız.

Yazdığımız bir önceki haberi merak ediyorsanız lütfen buraya tıklayınız.