Oyun Hakkında

  Lich, dünyayı zamansız bir döngüye attı ve sakinlerini hiç bitmeyen bir kaosa sürükledi. Cesur kahraman için her benzersiz keşif döngüsü boyunca düşmanları, binaları ve araziyi yerleştirmek için genişleyen bir mistik kart destesi kullanın. Savaşları için her kahraman sınıfı için güçlü ganimetler toplayın ve donatın ve döngü boyunca her macerayı güçlendirmek için hayatta kalanların kampını genişletin. Sonsuz umutsuzluk döngüsünü paramparça etme arayışınızda yeni sınıfların, yeni kartların ve sinsi koruyucuların kilidini açın.

  Sonsuz Macera: Rastgele oluşturulmuş bir döngü yolu boyunca her sefere çıkmadan önce açılabilir karakter sınıfları ve deste kartlarından birini seçin. Hiçbir sefer, kendisinden öncekilerin aynısı değildir.

  Mücadelenizi Planlayın: Kendi tehlikeli yolunuzu oluşturmak için stratejik olarak bina, arazi ve düşman kartlarını her döngüye yerleştirin. Kampınız için değerli ganimetleri ve kaynakları kurtarırken hayatta kalma şansınızı artırmak için kartlar arasındaki dengeyi bulun.

  Yağmalama ve Yükseltme: Tehditkar yaratıkları alt edin, anında donatmak için daha güçlü ganimetler toplayın ve yol boyunca yeni avantajların kilidini açın.

  Kampınızı Genişletin: Zor kazanılmış kaynakları kamp alanı yükseltmelerine dönüştürün ve keşif yolu boyunca tamamlanan her döngüde değerli takviyeler kazanın.

  Kayıp Dünyayı Kurtarın: Dünyayı kurtarmak ve Lich'in zaman döngüsünü kırmak için büyük bir destan üzerinde bir dizi kutsal olmayan koruyucu patronun üstesinden gelin!

  Yorumlar

  İlk yorumu sen yaz

  Bu ürünle ilgili fikirlerini diğer kullanıcılarla paylaş.

  TOPLAM KAYIT : {{ totalItems }} - TOPLAM SAYFA : {{ totalPages }}
  FOXNGAME
  Ücretsiz işlem
  Komisyon ya da kesinti yok
  FOXNGAME
  Güvenli Alışveriş
  3D Secure, Paytr, GPay
  FOXNGAME
  Referans Sistemi
  %1 kazanç sağlayın.
  FOXNGAME
  24/7 Destek
  Destek hep yanınızda.
  FOXNGAME
  Çekilişler
  Takip et, kazan.