Ghost Recon Breakpoint "Deep State" Güncellemesi Yama Notları

Ghost Recon Breakpoint "Deep State" Güncellemesi Yama Notları
Bir çok yeni güncelleme ile Deep State güncellemesi sizlerle, detaylar makalede yer almaktadır.
Ubisoft, açık dünya FPS oyununda bazı büyük değişiklikler yapmak isteyen Ghost Recon Breakpoint'in 24 Mart Title 2.0.0 güncellemesi için yama notları yayınladı. Ubisoft, koronavirüs salgınının yamayı geciktirebileceği konusunda da oyuncuları uyardı. Güncelleme, Splinter Cell'in Sam Fisher ile birlikte Ghost Recon: Wildlands'daki görünüşüne benzer bir geçiş macerasını içeriyor. Ubisoft, Fisher'ın ikonik parlayan başlığıyla maceraya atılıyor ve yeni bir fragman, bu takım kurma görevi için bazı hikaye ritimlerini gösteriyor.

Başlık güncellemesi 2.0.0 ayrıca oyunculara deneyimlerini ne kadar zorlaştırdıklarını daha fazla kontrol eden sürükleyici "Ghost Experience" de ekleniyor. Bu güncelleme yöntemlerinden bazıları, HUD'nizi ve daha fazlasını yenilemek için geçişleri içerir. Güncelleme ayrıca bazı oyun içi yaşam kalitesi iyileştirmeleri ve daha iyi ekipman sıralaması ile birlikte yeni bir Engineer sınıfı da ekliyor. Aşağıdaki yama notlarının tamamına göz atabilirsiniz.Ghost Experience

Yepyeni Ghost Experience ile tanışın ! İstediğiniz benzersiz deneyimi oluşturmak için önceden seçilmiş ayarlarımızdan birini seçin veya parametreleri değiştirin. Oyunu başlattığınızda, önceden ayarlanmış iki seçenek arasından seçim yapabilir veya kendi kombinasyonunuzu oluşturabilirsiniz.
  • Regular Experience: Ekipman seviyesi ve kademeli ganimet ile Ghost Recon Breakpoint'i yeni şekilde oynayın.
  • Immersive Experience: Oyunun ekipman seviyesini ve katmanlı yağmayı tamamen ortadan kaldıran ve yeni taktik seçenekleri sunan yepyeni bir deneyim.
  • Custom Experience: Kişiselleştirilmiş bir uyum oluşturmak için kendi ayar seçiminizi seçin. Dayanıklılık yönetimi, sağlık yenilemesi, yeni HUD ayarları ve daha fazlası gibi topluluk tarafından istenen çeşitli ayarlar arasından seçim yapabilirsiniz!

Sınıflar

TU 2.0.0'a iki yeni sınıf eklendi:
  • Engineer sınıfı
  • Echelon sınıfı

Oynanış ve Macera
  • Yeni görevler, sinematik ve diyalog. Yeni Adventure: Deep State ile orijinal hikayeyi genişletin!
  • Yeni ikonik yerler.
  • Yeni oyun mekaniği ve elemanları.
  • Yeni Faction misyonları.

Bağlantı Desteği

Eşleştirme hizmetleriyle sürekli bağlantı kuramayan oyuncular, bağlantı kesilmeden solo PvE oynayabilecekler. Bu oyuncular, çok oyunculu modlara erişim dışında oyunun tüm işlevlerine sahip olacaklar. Bu modda, Arkadaş Listeniz boş görünecektir. Oyun, oyununuzu etkilemeden bu bağlantıyı arka planda düzenli olarak test edecektir. Çok oyunculu modlarda eşleştirmeyi başlatarak bağlantının yeniden testini manuel olarak tetikleyebileceksiniz.

Bu güncellemelerin yanında bir çok silah, oyun içi içerik ve kozmetik güncellemeleri de sağlandı, tam detaylı liste için ilerleyen tarihlerde tekrardan sizlerle yama notları adı altında paylaşımda bulunacağız!

Hemen Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint satın al!
FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.