Fortnite Thanos Modu, Infinity Gauntlet Aktif

Fortnite Thanos Modu, Infinity Gauntlet Aktif
Sonsuzluk eldivenini kap ve Thanos'a dönüş, yok et!

Fortnite'ın v4.1 güncellemesi geldi ve bir dizi hata düzeltmesinin yanı sıra, Battle Royale'da yeni bir sınırlı zaman modunun başlangıcını işaret ediyor. Avengers - Infinity Gauntlet Mashup adlı etkinlik şimdi PS4, Xbox One, PC ve mobil cihazlarda etkin olacak ve oyunculara Mad Titan Thanos olarak oynama şansı verecek

Infinity Gauntlet Mashup, tipik bir Battle Royale oyunu gibi oynanan yalnız bir moddur. Adaya 100 oyuncu bırakılır ve sonuna kadar ayakta durmak zorundadır. Ancak, maçın başlarında, fırtına ile beraber bir meteor düşecek ve Infinity Gauntlet'ı arkasında bırakacak, onu bulan ve kullanan ilk oyuncu Thanos'a dönüşecektir. Thanos
olarak, oyuncular artık silah üretemeyecek ve kullanamayacaklar, ancak Infinity Gauntlet'in rakiplerini tamamen tahrip edebilecekleri, havaya yüksek sıçrama, güçlü bir enerji patlaması gibi birtakım önemli güçler alacaklar. Yapıları tahrip edebilecek güç bir yumruğa sahip olacaklar. Thanos ayrıca zarar görmeye karşı dayanıklıdır ve hem sağlığa hem de kalkanlara sahiptir; Sonuncusu, Thanos her zaman başka bir oyuncuyu ortadan kaldıracak. Aşağıdaki tüm Thanos'un özel yeteneklerini görebilirsiniz:

  • Yetenek 1 - Düşmanları geri çeviren ve yapıları tahrip eden güçlü bir yumruk.
  • Yetenek 2 - Thanos yere doğru uçar, düşüşü sırasında yere çarpar ve hasar verir.
  • Yetenek 3 - Güç taşının enerjisini zamanla hasara uğratan bir patlamayla ateşleme.
  • Yetenek 4 - Thanos'un en büyük engellerden bile geçebilecek süper atlayış özelliği.

Thanos'un konumu her zaman pusulada sergileniyor olacak ve gücüne karşı koymak için, bir Infinity Gauntlet Mashup maçı sırasında sadece Nadir, Epik ve Efsane silahlar üretilecek. Chug Jug, Port-A-Fort, Boogie Bomb, Slurp Juice, Bush ve Remote Explosives için drop oranları da artırıldı. Eğer oyuncular Thanos'u devirmeyi başarırsa, Infinity Gauntlet düşecek ve diğer oyunculara onu alma şansı verecektir.

Infinity Gauntlet Mashup modundaki maksimum maç süresi yaklaşık 15 dakikadır. Ek olarak, her maç harita üzerinde zaten kapanmakta olan fırtına dairesiyle başlar ve fırtına normalden daha fazla hasar verir. Epic Games, geçiş olayının ne kadar süre boyunca kalacağını açıklamadı, ancak önceki sınırlı zaman modları genellikle yaklaşık bir hafta boyunca devam etti, bu yeni sınırlı süreli modun da bu şekilde kalması bekleniyor. Belki sınırlı olarak değil de kalıcı olarak da kabilir. ( Şahsi fikrim bu yönde, çok tutulur ve talep görürse kozmetik mod olarak kalıcı hale getirebilir. )
 

Hemen Fortnite V Papel satın almak için tıklayın!