Fortnite Season 5 Fragmanı Yayınlandı ve Kitsune Maskesini Gösteriyor

Fortnite Season 5 Fragmanı Yayınlandı ve Kitsune Maskesini Gösteriyor
Japon Kitsune Maskesi ve Sezon 5 hakkında bildiklerimiz bu makalede yer almaktadır

Fortnite: Battle Royale Sezon 5  birkaç gün içinde başlayacak, geliştirici Epic Games lansmanı öncesinde yeni sezon hakkında bazı gizli hareketlerle meraklandırmaya devam ediyor. En son, Sezon 5 için ilk resmi teaser resmini paylaşan Fortnite Twitter hesabının nezaketiyle yeni sezon için bizleri neyin beklediğine dair bir ipucu verebilir.

Aşağıda görebileceğiniz resim, bir Japon Kitsune maskesidir. Üstelik, maskenin sol gözü, Evil Lair'in roketi çıktığı ve gökyüzünde bir çatlak oluşturduğu günlerde, Fortnite adasında etrafa sıçramaya başlayan riftlere açık bir atlayışla, bir yarıkla kaplanmıştır.
 

O olaydan beri, yarıkların gizemi ve Sezon 5 için işaret ettikleri şey daha da derinleşti. Yarıkların bir kısmı, oyun dünyasının parçalarını yutmuş gibi görünüyor, en çok ünlü California çöllerinde gerçek dünyada ortaya çıkan Durr Burger buna işaret ediyor. Bir ajan, gelen sesleri oynatmak için görünen bir telefon numarasına sahip bir kart dağıttı; ses kodu çözüldü ve Greasy Grove'un koordinatlarına işaret edildi.

Yakın zamanda, bazı riftler Snobby Shores yakınlarında ortaya çıkan bir Yunan çapası gibi, harita etrafında tarihi objeler keşfetmeye başladı. Bu, Sezon 5'in zaman yolculuğu etrafında temalı olabileceği konusunda spekülasyona yöneliyor. Oyunun dosyalarındaki bir Penny Farthing bisikleti gibi diğer tarihsel nesnelerin kanıtlarıyla desteklenen bir teori bu.

Sezon 5'e kadar bu teorilerin doğru olup olmadığından emin olamayacağız, ama neyse ki, oyuncular öğrenmek için çok fazla beklemek zorunda kalmayacaklar. 

Yeni sezon, 12 Temmuz Perşembe günü gelecek güncelleme ile beraber başlayacak, o zamana kadar oyuncular hala Sezon 4 Challange'lerini tamamlayabilir ve kalan Battle Pass ödüllerinin kilidini açabilirler.

Hemen Fortnite V Papel satın almak için tıklayın!