Fortnite Güncellemesinin Değişiklik Detayları ve Ek Özellikler

Fortnite Güncellemesinin Değişiklik Detayları ve Ek Özellikler
4.3 içerik güncellemsi Fortnite'a biraz daha ivme kazandırdı

Fortnite'ın 4.3 içerik güncellemesi duyuruldu ve bu, The Bouncer olarak adlandırılan Battle Royale'a yeni bir ürün sunuyor. Epic'in uyguladığı tek değişiklik bu değil; Geliştirici ayrıca, oyuncular arasında "en önemli endişeleri ele almak" ve oyunu dengelemek için bir dizi silah ve yapı ayarlamaları da yaptı.

Silah değişiklikleri açısından, Minigun'un doğruluğu %10 artırıldı, yapılara karşı verdiği hasar ise 30 (25). Ayrıca, yapılara karşı Tüfekler, SMG'ler, Tabancalar ve LMG'lerin hasarları giderildi ve C4'lerin yapı patlaması yarıçapı 400'den 600'e çıkarıldı.

Bu değişikliklerin yanı sıra, Epic de loot için bazı düzenlemeler yaptı.Malzemelerin taban ganimet olarak düşme şansı %33 oranında azaltılmış ve malzemelerinin yığın boyutları da %33 oranında azaltılmıştır. Patlayıcı cephane mevcudiyeti de %50 oranında azalırken, hafif cephane boyutları (12'den) 18'e yükselmiştir.

Epic'e göre, bu ayarlamalar takip edilecek ve daha iyi ayarlanacaktır. Epic, "Bu değişiklikleri etkilemek ve gerektiğinde yeniden ayarlamak için canlı olduklarında bu değişiklikleri yakından izleyeceğiz." dedi.

Denge ayarlamaları, yukarıda bahsedilen Bouncer ile birlikte, Battle Royale'de ortaya çıkan yeni bir tuzak türü ile birlikte gelir. The Bouncer, Treasure Chests, Supply Drops, Supply Llamas veya yer lootunda bulunabilir. Duvarlara veya yere yerleştirilebilir ve üzerine bastığında oyuncuları havaya uçurur.

Hemen Fortnite V-Papel satın almak için tıklayın!