Far Cry 5: Lost On Mars DLC'si Önümüzdeki Hafta Yayınlanıyor

Far Cry 5: Lost On Mars DLC'si Önümüzdeki Hafta Yayınlanıyor
Önümüzdeki hafta çıkacak olan Far Cry 5: Lost On Mars DLC'si yeni sloganıyla şimdiden yoğun ilgi görüyor " Get your ass to Mars. "

Far Cry 5 , bir sonraki hafta DLC'yi lanse edecek, bu sefer Mars'a bir yolculuk yapacak. "Lost On Mars" yani Mars'ta Kayboldum macerası 17 Temmuz'da PC, PS4 ve Xbox One için erişilebilir olacak. Söylememize gerek yok, artık Montana'da olmayacaksınız.

Bunun yerine, Mars'ta kaybolmuş bir şekilde Dünya'nın işgalini durdurmak için Hurk ve Nick Rye kafasını kırımızı gezegene yani marsa yöneltmiş olarak görüyorsunuz. İki iyi arkadaşınızla beraber Blaster of Disaster, Hellfire ve Morphinator gibi bir dizi yeni ekipmanla birlikte yabancı tehdidine karşı dünyayı savunacaksınız. Ayrıca Gezegeni Uzay Jetleri ile de geçebilirsiniz.

DLC, Mars varlıklarını Far Cry Arcade'e ekleyerek, bilim-kurgu haritaları oluşturmanıza ve oynamanıza olanacak sağlıyor. DLC, Hope County'de kullanılmak üzere bazı yeni silahların kilidini açacak, eğer gerçekten de Obliteratorrrr, Taser Phazer Annihilazer, Nerve Reaper ve Grape Popper gibi silahlarda uzman olduğunuzu düşünüyorsanız bu DLC tam size göre.

Bir DLC macerası daha, Dead Living Zombies, gelecek ay yayınlanacak. Her ikisi de ilk genişleme içeriğine katılıyor, alışılmadık bir olan bu DLC'ler sizleri bekliyor!

Hemen Far Cry 5 satın almak için tıklayın!