Fallout 76'nın E3 2018 posteri devasa ve göz alıcı

Fallout 76'nın E3 2018 posteri devasa ve göz alıcı
Vault Boy artık çok daha büyük gözükecek!

E3 2018'in hemen önündeki Los Angeles'ta dev bir üç panelli Fallout 76posteri kuruldu. Görünüşe göre poster yapımı bir kaç gün süren duvar resmi, Los Angeles şehir merkezindeki Figueroa Otel'de Los Angeles Kongre Merkezi'ne çok yakın bir konumda bulunuyor. E3 için her yıl Los Angeles'ı deviren dev video oyunu reklamları için en büyük ve en tanınmış yerlerden birini kiraladı.

Vault Boy'un, yüzünde kendini beğenmiş bir görünüm ve adımında bir özgüven ile Vault 76 gibi görünen bir yerden ortaya çıktığını gösteriyor.Kendisinden önce gelen ışınlanmış dehşetlerden habersiz görünüyor.
 

Büyük bir Örümcek Adam PS4 duvar resmi zaten E3 için Los Angeles'a konmuştu. Yakında Los Angeles Kongre Merkezi bölgesinde ve çevresinde çok daha fazla sayıda dev video oyunu posterini görmeyi bekliyoruz, bu yüzden onları görmeniz için Los Angeles'ta yaşayan oyunculara ufak bir görsel şölen olacak.

Fallout 76, Bethesda'nın son derece popüler yeni bir giriş imkanı sunuyor. Geçen hafta açıklanan Fallout 76 hala büyük bir gizem, çünkü şimdiye kadar gördüklerimiz ruh halini ayarlayan ama ne tür bir oyun olduğunu göstermeyen bir fragman. Çok yakında Bethesda'nın E3 2018 brifingi sırasında oyun hakkında daha fazla şey öğreneceğiz, ama şimdilik, şu ana kadar bildiğimiz her şeyin bir özetidir.