Destiny 2 Sonunda Forsaken DLC Paketi İle Düşman Faktörünü Getirdi

Destiny 2 Sonunda Forsaken DLC Paketi İle Düşman Faktörünü Getirdi
Destiny 2'nin bu hareketi üzerine biz de kendi ufak araştırmamızı yaptık ve işte Forsaken DLC hakkında bildiklerimiz

Destiny 2 yeteneklerini test etmek için yeni bir düzen getirmesinin üzerinden uzun bir zaman geçti. Geçtiğimiz günlerde Taken DLC ile tanıtıldı, ama düşman türlerini tekrar kullanıldılar ama beklenen etkiyi yaratmadı. Blizzard sonrasında Destiny 2 için yeni bir düzen sunmanın vaktinin gelmiş olduğunu anlamış olacak ki, bunu boşluğu düzeltmesi için muhteşem bir DLC olan Destiny 2: Forsaken DLC ile bunu gidermeyi planlıyor.

Scorn, Taken gibi yeniden hayat bulmuş düşmanların görünümünü veren mutasyona uğramış Fallen düşmanlardan oluşan bir gruptur. Ancak bir habere göre, saldırı modelleri farklı olacak. Bu korkutucu düşmanlar şimdiye kadar diğer düşmanların aksine tamamen saldırganlık etrafında inşa ediliyor, bu da ne kadar korkutucu olduğunu gözler önüne seriyor.

Screeb'de, Thralls'e benzeyen mutasyona uğramış mükemmel bir örnektir. Her zaman size doğru tam sürat koşarlar, yaklaştıklarında ise patlatmaya çalışırlar. Raiders, savaş alanının etrafında hareket etmek için void buzzsaws  ve teleporterlerle donatılmış Scorn'un ayak askerleridir. Ravagers, yüksek derecede hasar veren ateşli silahlar taşırlar, fakat silahı yok etmek, onlara geri teper ve yakar. Chieftain'ler Fallen Captains'a benzer, Mongrels ise Hive Ogres'in büyüklüğüdür. Son olarak, Lurkers, büyük kalkanlı canavarlardır.

Destiny 2: Forsaken, popüler karakteri Cayde-6'nın ölümüyle başladı ve Muhafızları en son tehdidi savuşturmak için Reef'e geri götürdü. DLC ayrıca yeni bir Gambit modu , PvP ve PvE'nin birleşmiş bir halini de tanıtacak. 

DLC 4 Eylül'de başlayacak, Bungie'nin farklı bonuslar ve donanımlarla satın alma seçenekleri mevcut olacak.

Hemen Destiny 2 satın almak için tıklayın!