CD Projekt Avrupa'nın En Değerli Oyun Şirketi Olmak Üzere Ubisoft'u Geçti

CD Projekt Avrupa'nın En Değerli Oyun Şirketi Olmak Üzere Ubisoft'u Geçti
The Witcher 3 beşinci doğum gününü kutlarken Polonya stüdyosu yeni bir rekoru geçti.

Polonyalı CD Projekt şirketi 8.13 milyar dolar değerinde olduktan sonra Fransa'nın Ubisoft'u geçerek Avrupa'nın en değerli oyun şirketi oldu. Şirketin oyun şubesi CD Projeckt Red'in kemerinin altında sadece üç oyun olsa da, CD Projekt de GOG dağıtım platformunu çalıştırıyor. Bu yıl, Netflix Dizisi ile daha fazla oyuncuya teşvik edilen The Witcher'a olan ilginin yeniden canlandırılması ve aynı zamanda stüdyonun yaklaşan Cyberpunk 2077 oyunu şirketin değerini daha da artırmaya yardımcı oldu.

(Cyberpunk 2077 Ürününü İncele)

Nintendo'nun 53.73 milyar $ ve Activision Blizzard'ın değeri 56.27 milyar $ ile Kuzey Amerika ve Japonya'daki oyun devlerine kıyasla rakamlar hala nispeten küçük olsa da, Witcher geliştiricileri için hala etkileyici bir sonuç.

Bir dizi gecikmeden sonra CD Projekt Red, stüdyoda COVID-19 krizi nedeniyle uzaktan çalışmaya geçmesine rağmen Cyberpunk 2077'nin planlanan Eylül çıkış tarihi için yolda olduğunu doğruladı. CDPR aynı zamanda gelecekte Witcher evrenine geri döneceğini doğruladı, ancak mevcut odağı tamamen Cyberpunk 2077 üzerinde.

CD Projekt Red'in en yeni oyunu The Witcher 3: Wild Hunt, son 5 yıllık yıldönümünü kutladı ve hala birçok oyuncu için kalıcı bir çekiciliği var.

FOXNGAME
Ücretsiz işlem
Komisyon ya da kesinti yok
FOXNGAME
Güvenli Alışveriş
3D Secure, Paytr, GPay
FOXNGAME
Referans Sistemi
%1 kazanç sağlayın.
FOXNGAME
24/7 Destek
Destek hep yanınızda.
FOXNGAME
Çekilişler
Takip et, kazan.