Hoşgeldin  {{ loggedUser.userFullName.split(' ')[0] }} Bakiyeniz:  {{ loggedUser.currentBalance }}

Call of Duty Modern Warfare Özel Sunucular Kullanacak

Call of Duty Modern Warfare Özel Sunucular Kullanacak
Geliştiricilerin açıklamasına göre Dedicated sunucular tüm platformlar için geçerli olacak, detaylar makalede yer almaktadır.
Infinity Ward yeni oyunun altyapısı için çalışıyor ve Call of Duty: Modern Warfare yeni bir seriden daha fazlası gibi görünüyor. Geliştiriciler  varını yoğunu ortaya koyarak oyunun multiplayer modunu yeniden canlandırmak, yeni silah kişiselleştirme araçları ve daha pek çok şey sunmak için canla başla çalışıyor. Bu eğilime devam eden Modern Warfare, tüm platformlarda özel sunucular sunacak.Bu haber ise yurtdışı kaynaklı bir haber sitesinden paylaşıldı. Platformlar arası oyunun yanı sıra, Modern Warfare'in PC, PlayStation 4 ve Xbox One için 25 Ekim'de başladığında "dedicated sunuculara" sahip olacağını bildiren Eylül kapak hikayesi gösterildi. Modern Warfare, uzun süredir devam eden franchise'daki özel sunuculara sahip tek oyun değil. Call of Duty 4: Modern Warfare , 2007 yılında piyasaya sürüldüğünde tahsis edilmiş sunuculara da sahipti.

Ayrıca, Ghosts , Black Ops ve World at War'da da özel sunucular mevcuttu. Ekim 2018’de, Call of Duty: Black Ops 4, yavaş sunucu hızında yaşanan sorunlar nedeniyle büyük bir oyuncu kitlesinin tepkisine maruz kalmıştı. Bunu tekrar yaşamamak adına server hız oranını artırarak aynı zamanda kararlılığı da artıran sessiz bir sunucu güncellemesi aldı. Geliştiriciler bu kararı ile derslerine iyi çalışmışa benziyorlar

Hemen Call of Duty Modern Warfare satın almak için tıklayın!