Bu haftanın bedava oyunları belli oldu

Bu haftanın bedava oyunları belli oldu
Call of Duty: WWII , For Honor, Offworld Trading Company gibi oyunlar haftasonu bitimine kadar ücretsiz oynayabileceksiniz

Bazılarınız için oyun satın almak riskli bir şey gibi görünebilir fakat, foxngame ile bu hiç sorun değil Steam oyunlarını satın alımınızda oyunu beğenmediyseniz iade edebilirsiniz. Gerçek anlamda satın almadan önce bir oyunu denemene izin veriyoruz. Bu değerli oyunlar, bu hafta sonu Steam'de oynamak için ücretsizdir. Daha da iyisi, oyunu beğenip satın almaya karar verirseniz indirimli fiyatlarımızdan faydalanabileceksiniz.

Call of Duty: WWII - (PC)

Hiçbir Altyazı Sağlanmadı

Devasa FPS oyunu olan Call of Duty: WWII çok sayıda kopya sattı , ancak bu herkesin denediği anlamına gelmez. Eğer Call of Duty: WWII'de tetiği çekmediyseniz , Activision fikrinizi değiştirmek için bir şans vermek istiyor. Bu hafta sonu PC oyuncuları, oyunun Steam'de ücretsiz çoklu oyuncu modunu deneyebilir. Tüm oyun ayrıca tüm haftasonu boyunca indirimli olarak satışta.

For Honor - (PC)

Hiçbir Altyazı Sağlanmadı

For Honor bir ortaçağ tarzı fantezi dünyasında belirlenen bir çevrimiçi savaş oyunudur. Bu hafta sonu PS4, Xbox One ve PC'de şövalyeler, vikingler ve samuraylarla takılmak için gerekenlere sahip olup olmadığınızı görebilirsiniz. (Not: Xbox One sahiplerinin oynamak için Xbox Live Gold'a ihtiyacı olacaktır, ancak PS4 sürümü PS Plus gerektirmez).

Offworld Trading Company - (PC)

Hiçbir Altyazı Sağlanmadı

Offworld Trading Company , Mars'ta kurulmuş ve Civilization IV'ün lider tasarımcısı tarafından yapılan gerçek zamanlı bir strateji oyunudur.
 

Hemen Call of Duty: WWII satın almak için tıklayın!

Hemen FOR HONOR satın almak için tıklayın!